^
iOS 14 poradnik - nowości

iOS 14 najciekawsze ukryte funkcje! Jak używać z nowości w iOS 14

Jaromir Kopp

17 września 2020

Dziś (16 września 2020) trafi do Was iOS 14 i iPadOS 14! Co roku Apple daje użytkownikom swoich urządzeń darmowe prezenty, czyli nowe systemy, które jak Mikołaj 6 lub Aniołek 24 grudnia, przynoszą podarki pod postacią nieznanych wcześniej funkcji. Tych prezentów w iOS 14 i iPadOS 14 znajduje się całe mnóstwo. Najciekawsze z nich postanowiliśmy dla was opisać wraz z instrukcją, jak je włączyć i jak używać.

Prawie wszystko, co nowe w iOS 14, instrukcja obsługi

Każdego dnia będziemy dodawać nowy artykuł, aż do wyczerpania (naszym zdaniem tematu). Jeżeli będziecie mieć jakieś pytania, piszcie w komentarzach.

Jeżeli któryś z linków jeszcze nie działa, to zajrzyjcie tu następnego dnia. Codziennie będą dodawane linki i nowe artykuły.

Tu znajdziesz wszystkie opublikowane porady i nowości dotyczące iOS 14.

Codziennie będziemy dodawać linki do kolejnych artykułów opisujących najciekawsze nowości iOS 14, wraz z opisem jak z nich korzystać. 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. lukczu

  „Jak używać z nowości w iOS 14! Co jest fajnego i jak z tego korzystać”

  Coś z tym tytułem jest nie tak.

 2. Hajto

  Na beta już jest dostępny. Bez napisu Beta 5 czy innej.
  Instaluje 🙂

  • Harnaś

   To jest wersja Golden Master, może się różnić od finalnej wersji.

   • Jaromir Kopp

    Nie przy tak małym odstępie czasowym. Dość często GM były tożsame z finalną.

 3. Harnaś

  Kiedy nowe iPhone?