^
watchOS ikona

Z watchOS 7 lepiej dostosujesz aktywność [watchOS 7]

Jaromir Kopp

16 września 2020

Jeżeli uważasz, że 30 minut ćwiczeń dziennie wykończy nawet supermana, a kilka minut spędzonych na nogach w każdej z 12 godzin jest zadaniem dla Herkulesa, to watchOS 7 przyniesie Ci ulgę.

Jak zmienić cel Ćwiczenie i cel Na nogach w watchOS 7

 • Uruchom na zegarku aplikację Aktywność.
 • Przewiń na sam dół, aż zobaczysz Zmień cele.
 • Wybierz Zmień cele.
 • Ustaw cel dla Aktywność i puknij w Dalej.
 • Ustaw cel Ćwiczenie i puknij Dalej.
 • Ustaw cel Na nogach, puknij OK i już możesz zacząć się obijać.
watchOS 7 Aktwność Zmień cele

Oczywiście nadaktywni mogą standardowe 30 minut zmienić na większą wartość (maksymalnie 60 minut, minimalne 10). Jednak w przypadku godzin 12 jest wartością maksymalną, minimum to 6 h.

Tu znajdziesz wszystkie opublikowane porady i nowości dotyczące iOS 14 i innych nowych systemów

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. Dawid

  Prosta funkcja. No fajnie, oby tak dalej. System warty rozwoju. Mnie zainteresował zegarek w wersji SE, ale tej generacji jeszcze pewnie mieć nie będę. Nie mam parcia pod tym względem, chociaż odczuwam, że zegarek mógłby mi pomagać w różnych kwestiach.
  Bateria chyba jedynym mankamentem tychże zegarków – pojedziesz na weekend do mamuśki, to jak nie weźmiesz ładowarki, to zegarek mówi elo.