^
Apple Watch s4 3G LTE

Apple Watch wyprzedane, czy dziś o 15.00 poznamy następcę?

Jaromir Kopp

8 września 2020

Co do tego, że dziś objawi nam się iPad Air w kolejnym wcieleniu, raczej nie mamy wątpliwości. Jednak sprawa Apple Watch nie była pewna. Na szczęście jest wiele symptomów, że pojawią się razem z iPadami.

Niestety poznamy o 19.00, 15 września we wtorek, czyli za tydzień.

Apple Watch s5 znikają ze sklepu

Od wczoraj trudno jest znaleźć Apple Watch s5, który można by kupić od ręki. Większość popularnych modeli ma w opisie „Obecnie niedostępnie”. Do torby można włożyć jedynie wersje stalowe i chyba kilka odmian Nike.

Apple Watch series 5 obecnie niedostępne

Inaczej wygląda sprawa z Apple Watch s3. Te są nadal dostępne we wszystkich odmianach.

Dzisiejszą premierę Apple Watch s6 oraz, co też prawdopodobne, taniej wersji bazującej na s5 zapowiada Jon Prosser. Zegarkowi będzie towarzyszył iPad Air 4 w nowym wcieleniu z bardzo interesującymi zmianami (oby nie w cenie).

https://twitter.com/jon_prosser/status/1303150728647671808?s=21

O nowym zegarku nie wiemy zbyt wiele. Ma on mieć możliwość pomiaru nasycenia krwi tlenem, co w obecnych czasach jest ważne nie tylko dla aktywnych. Również może się zmienić jego kształt. Apple niestety pozbawi go Force Touch. Powinno to zwolnić miejsce, które może zostać wykorzystane dla większej baterii lub do odchudzenia Apple Watch.

Dodatkowo ma się pojawić tańsza wersja pozbawiona EKG bazująca na s5. Aby było ciekawiej, Apple Watch s3 nie ma zniknąć z oferty. Największą niewiadomą pozostaną ceny. Czy s6 będzie droższy od poprzednika i na osłodę Apple szykuje tańszą, ale nadal szybką wersję? Czy może s3 potanieje jeszcze bardziej, aby Apple Watch będący dodatkiem do iPhone’a nakręcił sprzedaż smartfonów Apple? A co z iOS 14? Przecież nowy zegarek raczej będzie wyposażony w watchOS 7, a on wymaga iOS 14? Premiera już za tydzień?

Co jeszcze szykuje w nim Apple, przekonamy się na 99,8% dziś o 15.00. Zapraszamy chwilę po 15 do nas!

O iPadzie Air 4 też będzie dziś głośno!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy