^

inkBOOK Calypso – nowy czytnik książek z przyciskami do przewijania

Przemysław Marczyński

8 września 2020

Nowy czytnik e-booków polskiego producenta umożliwia wygodne czytanie książek z Legimi oraz Empik Go. Dodatkowo możemy skorzystać z dostępu do prasy dzięki usłudze Publio. Model Calypso to również wygodny sposób nawigacji po książce. Nowe menu zapewnia komfort korzystania z urządzenia, a dodatkowym atutem są przyciski do przekładania stron. Czytnik przypadnie też do gustu osobom lubiącym niebanalny wygląd urządzeń. inkBOOK Calypso dostępny jest w 5 wyjątkowych kolorach: czarny, szary, niebieski, czerwony, różowy.

Lekka przyjemność czytania

6-calowy ekran E-ink wyposażono w rozdzielczość 212 PPI (klasyczny czytnik Kindle ma 167 PPI). Urządzenie waży zaledwie 155 gramów co znacznie uprzyjemnia komfort czytania. Ekran posiada 16 odcieni szarości, dzięki czemu obrazki w książkach wyglądają bardzo wyraźnie. Czytnik ma podświetlany ekran dzięki czemu możemy czytać po zmroku bez dodatkowych lampek.

Nieograniczony dostęp do literatury i prasy

Czytnik inkBOOK Calypso jako jedyny w Polsce pozwala czytelnikom w pełni korzystać z biblioteki Legimi. Z inkBOOK CALYPSO zbędne są dodatkowe kable, podłączanie komputera, telefonu, czy długie, uciążliwe synchronizacje – tu dziesiątki tysięcy ebooków można zarówno przeglądać, przeczytać fragment, jak i pobierać do czytania bezpośrednio z poziomu ekranu Calypso.

inkBOOK Calypso jako jedyne urządzenie na rynku zapewnia dostęp do aplikacji Empik Go, w której w ramach jednego abonamentu i bez limitu dostępna jest ogromna biblioteka najróżniejszych ebooków. inkBOOK Calypso to czytnik także dla tych, którzy kochają czytać nie tylko książki. Urządzenie jako jedyne oferuje dostęp do polskich gazet i magazynów bez wychodzenia z domu i zanim ich wersja drukowana pojawi się w kioskach.

Cena urządzenia to 499 zł. Wraz z czytnikiem nabywcy otrzymują również czasowy bezpłatny dostęp do usługi Legimi (60 dni) lub Empik Go (30 dni).

Oficjalna witryna czytnika inkBOOK Calypsoinkbook.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Krzysztof

    Przemku, popraw link sprzęt i dostęp już nie aktywny, chyba po Twoim wpisie wyprzedali wszytko 🙂