^
Konkurs- Controller for HomeKit 5.0

Konkurs: Controller for HomeKit 5.0

Jaromir Kopp

17 grudnia 2020

Dzięki uprzejmości autora Controller for HomeKit Jana André, mamy dla Was trzy kody na dożywotnią licencję Pro w tej aplikacji, każdy wyceniony na 127,99 zł. Dlaczego watro skorzystać z szansy na ten program w wersji Pro, pisałem już wcześniej, ale niżej przypomnę.

Rozwiązanie konkursu!

Moja ulubiona aplikacja dla HomeKit

Controller for HomeKit jest jedną z częściej używanych przeze mnie aplikacji do obsługi domu. Jego ikona jest między Home+ 4, a Eve i w tym samym rzędzie co Dom. 

Jeżeli ta rekomendacja to zbyt mało, zajrzyjcie do informacji o najnowszej wersji Controller for HomeKit 5.0 zamieszczonej wcześniej.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy zapoznać się z regulaminem, zapisać do newslettera i nadesłać na adres mailowy: konkurs@mojmac.pl odpowiedź na jedno ważne, ale … proste pytanie:

Czy aplikacja Dom to HomeKit? Można dodać uzasadnienie.

Wśród odpowiedzi uznanych przez redakcję za poprawne, zostaną rozlosowane 3 kody na dożywotnią licencję Controller for HomeKit Pro, każdy o wartości 127,99 zł.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 23.59, 20 grudnia 2020. Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek 21 wtorek 22 grudnia 2020, a kody wyślemy mailem.

Powodzenia!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy