^
AppleWatch-3-box-pudelko

Apple Watch 3 – już dotarł do pierwszych użytkowników

Przemysław Marczyński

3 października 2017

Apple Watch 3 miał swoją premierę w piątek 29 września. W tym roku nie było problemu z dostępnością tego produktu. Sklepy nie mogły narzekać na małą ilość sprzętu w swoich magazynach. Widać również, że internetowy Apple Store także doskonale dał sobie radę z realizacją zamówień.
Osoby które zamówiły swój zegarek w piątek mogły go otrzymać już w poniedziałek. Chociaż na stronie widniała informacja, że termin doręczenia wypada w środę, klienci mogli być mile zaskoczeniu gdy kurier w poniedziałek zapukał do drzwi z przesyłką. Sam doskonale pamiętam jak próbowałem zdobyć poprzedni model w Apple Online Store. Przez kilkanaście dni widziałem informację o tym, że po zegarkach został jedynie kurz w magazynie i termin realizacji zlecenia jest wielką niewiadomą. Wcześniejsza dostawa to zdecydowanie miła odmiana dla wszystkich kupujących ten sprzęt. Niestety w Polsce nie ma dostępnej wersji LTE o czym pisaliśmy już na łamach Mój Mac. Wszystko jednak wskazuje na to, że zegarek posiada wszystkie możliwości techniczne, aby pracować w naszej sieci o czym pisał Jaromir Kopp. Tymczasem pozostaje nam zakup w kraju modelu z GPS.

Wyjmujemy z pudełka

Apple potrafi nawet przy pakowaniu zegarka zachować minimalizm, a jednocześnie nadać produktowi wyjątkowego „smaku”. Opakowanie jest znacznie większe od zegarka co daje wrażenie dbałości o jakość wykonania. Tutaj Apple nie ma się czego wstydzić bo Apple Watch robi świetne wrażenie jeśli chodzi o wygląd i detale, związane z aluminiową obudową Apple Watch. Czuć w tym producie ducha firmy, który doceniają fani tej marki.

Miłym detalem jest dodatkowy pasek w mniejszym rozmiarze.

Sama konfiguracja zegarka to również „styl Apple”. Zbliżenie iPhone’a do Apple Watch to jedyna czynność jaką musimy wykonać podczas pierwszego uruchomienia sprzętu.

Apple Watch 3 - konfiguracja
Więcej już niebawem w Mój Mac Magazyn…

Więcej o nowym systemie WatchOS 4 przeczytacie tutaj.
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Michał Jasiński

  No mam na niego ochotę. 🙂

  • pemmax

   Mniam 🙂

 2. Marcin

  Zegarek kupiłem w piątek i jestem jak narazie zadowolony, to moja pierwsza styczność z Apple Watch. Konfiguracja różniła się jednak minimalnie w moim przypadku. Po uruchomieniu Apple Watcha w pobliżu iPhona zostałem poproszony o zeskanowanie telefonem kolorowego obrazka z Apple Watcha w celu potwierdzenia parowania. Reszta przebiegła szybko i bezproblemowo jak to na Apple przystało 🙂

  • pemmax

   U mnie było tak samo 🙂 Ale musiałem telefon położyć blisko zegarka w pierwszej kolejności 🙂

 3. Michal Koralewski

  W piątek w południe odebrałem ze sklepu. Taki sam kolor jak Twój, ale model 38mm. Parowanie, konfiguracja, instalacja aplikacji – wszystko bez problemów. Bateria po 48 godzinach działania pokazuje jeszcze 20% naładowania. Po Samsungu Gear S2, który z iPhonem działał tylko częściowo, wreszcie mam na ręce sprzęt „smart” 🙂

 4. Revolution

  Jak oglądałem prezentację nowych produktów 12.09 oglądając prezentację Apple Watch stwierdziłem, że nareszcie dokonali w tej dziedzinie czegoś co mnie przekonuje – nie trwało to długo – zepsuli wszystko zapominając o Polsce przy wprowadzaniu najważniejszej funkcji urządzenia – bez której Apple Watch 3 „niczym” się dla mnie nie różni od 2’ki. Pozostaje pytanie do Apple? A także Orange , Play, Plus. T-mobile? Kiedy eSIM u nas? Kiedy będziemy mogli w pełni korzystać z funkcji nowego Apple Watch?