^
Apple Music ikona logo czerwone z białą nutką

Apple Music+ i nowe AirPods 3 już w przyszły wtorek?

Jaromir Kopp

14 maja 2021

Nie tak dawno pojawiły się z kilku źródeł przecieki na temat Apple Music+ vel Hi-Fi, czyli usługi muzycznej o podwyższonej jakości w bezstratnym formacie. O AirPods 3 piszemy już od kilku miesięcy. W nocy pojawiły się pierwsze informacje o możliwym terminie debiutu obu nowości.

Informacja prasowa bez konferencji

Wg informacji pojawiających się na Twitterze, usługa muzyczna wysokiej jakości od Apple oraz już od dawna oczekiwana nowa wersja AirPods 3 zostaną zaprezentowane zwykłym ogłoszeniem prasowym w przyszły wtorek 18 maja.

Ich prezentacja nie musi oznaczać od razu dostępności, choć zdjęć nowych słuchawek, a nawet ich podróbek już się naoglądaliśmy. Gorzej wygląda sprawa z serwisem muzycznym.

Ślady Apple Music+ lub „Hi-Fi” pojawiły się w drugiej becie iOS 14.6. Jak wiecie, na razie Apple udostępnił trzy bety. Być może jak w przypadku dodawania nowych możliwości do Lokalizatora, aktualizacja nie będzie konieczna. Jednak obstawiam, że nowa usługa muzyczna zadebiutuje dopiero wraz z iOS 14.6. A na niego jeszcze z tydzień, a raczej przynajmniej dwa, przyjdzie nam poczekać.

Więcej o usłudze muzycznej wysokiej jakości oraz o słuchawkach dowiecie się z: Nadchodzą: Apple Music HiFi oraz nowe AirPodsy.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy