^

4HomeKit (sezon 2): #22 – Wszystko o Nanoleaf Canvas!

Dawid Olczak

14 września 2020

W dwudziestym drugim odcinku podcastu 4HomeKit opowiadamy o panelach świetlnych firmy Nanoleaf Canvas, które są kompatybilne z Apple HomeKit. Jesteśmy przekonani, że mnogość ciekawych funkcji oraz wiele możliwości, które oferuje nam tan produkt jest na unikatowy, że warto było nagrać o nim specjalny odcinek. 

Uwagi do odcinka! Panele Nanoleaf Canvas, które dodamy do HomeKit, aby sterować nimi jak klasycznym przyciskiem, są zgrupowane w jednym kafelku. Bardzo przepraszamy za wprowadzenie słuchaczy w błąd.

4HomeKit Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. 

Rozmawiają Dawid Olczak i Jaromir Kopp. Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @4HomeKit.

Zostań naszym Patronem i stań się prawdziwym mistrzem HomeKit!

Poprzednie odcinki:

Partnerem Podcastu 4HomeKit oraz Forum, jest portal MójMac!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy