^
4HomeKit podcast o HomeKit logo

4HomeKit (sezon 2): #20 – Bezprzewodowe włączniki Philips Friends of Hue (NIKO)

Dawid Olczak

21 sierpnia 2020

W dwudziestym odcinku podcastu 4HomeKit opowiadamy o bezprzewodowych włącznikach z serii Philips Friends of Hue, które są kompatybilne z Apple HomeKit. Podajemy również kilka ciekawych metod konfiguracji ww. urządzeń oraz wyjaśniamy, jakie są ich największe wady i zalety.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/879574840?secret_token=s-d33SUz6OgoZ” params=”color=#48a5e6&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Bezprzewodowe włączniki oświetlania z serii Philips Friends of Hue -> https://www.philips-hue.com/pl-pl/friends-of-hue/switches 

4HomeKit Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. 

Rozmawiają Dawid Olczak i Jaromir Kopp. Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @4HomeKit.

Poprzednie odcinki:

Partnerem Podcastu 4HomeKit oraz grupy na Facebooku, jest portal MójMac!

4HomeKit Mój Mac partner

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *