^

4HomeKit (sezon 2): #21 – Projekt, który zmienia wszystko!

Dawid Olczak

7 września 2020

W dwudziestym pierwszym odcinku podcastu 4HomeKit opowiadamy o naszym najnowszym projekcie, nad którym pracowaliśmy w pocie czoła przez ostatnie kilka miesięcy. Jesteśmy pewni, że zmieni on oblicze inteligentnego domu opartego na technologii Apple HomeKit i nie tylko. 

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/889077808?secret_token=s-wzbkU7w13E9″ params=”color=#48a5e6&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

4HomeKit Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS, Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. 

Rozmawiają Dawid Olczak i Jaromir Kopp. Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @4HomeKit.

Zostań naszym Patronem i stań się prawdziwym mistrzem HomeKit!

Poprzednie odcinki:

Partnerem Podcastu 4HomeKit oraz Forum, jest portal MójMac!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Lubiący podejmować nowe wyzwania gadżeciarz, którego fascynuje technologia inteligentnego domu.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *