^
iPhone 12 Max

Nagła zmiana. Nie będzie Apple Watch s6 we wrześniu? A co z iOS?

Jaromir Kopp

3 września 2020

No i zaczyna się rollercoaster zmian w „przepowiedniach”. Jeszcze dwa dni temu byliśmy niemal pewni prezentacji nowego Apple Watch s6 w przyszłym tygodniu. Jednak teraz nie ma już takiej pewności, choć i tak następny tydzień może być emocjonujący.

We wrześniu nie będzie konferencji

Nowości wrześniowe wg wielu przecieków mają być anonsowane jedynie informacjami prasowymi i zmianami na stornie. Wygląda na to, że dla nadchodzącego Apple Watch s6 to za mało. To dobra wiadomość.

Warto zaznaczyć, że w tym roku prezentacja iPhone’ów 12 odbędzie się „kilka tygodni później”. Taka zapowiedź padła z ust szefów Apple podczas ostatniej konferencji finansowej. Apple musi więc zapełnić czymś lukę, bo wrzesień bez premiery lub przynajmniej zapowiedzi nowego produktu, nie zdarzył się do wielu lat. Jednak jedno ze znanych z przecieków od Apple kont twierdzi, że we wrześniu nie zobaczmy nowego Apple Watch.

Znów jeszcze bardziej znana w świecie przecieków postać podała, że przyszły tydzień będzie bardzo interesujący. Jednak nie zdradza nic więcej.

Pozostając w kręgu domysłów, można liczyć na premierę iPada Air, który może stać się tabletowym hitem i zapowiada się bardzo interesująco. Jeżeli tak się stanie, to wcześniejsze przewidywania co do daty premiery iOS 14 i iPadOS 14 nadal pozostaną aktualne.

Mam jednak nadzieję, że Apple może nas jeszcze czymś zaskoczyć, osładzając brak iPhone’ów w pierwszym miesiącu tego dziwnego roku szkolnego. Co powiecie na AirTags?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Radexxx

    Chyba iOS 14 mały błąd się wkradł