^
iPad Air svetapple

Tak może wyglądać iPad Air 4, tabletowy hit tego roku!

Jaromir Kopp

3 września 2020

Być może już za kilka dni zobaczymy nowego iPada. Mam nadzieję, że będzie to kolejne wcielenie iPada Air. Z przecieków, o których już pisałem, zapowiada się on wyjątkowo atrakcyjnie.

Większy ekran, bez przyrostu rozmiarów

Nowy iPad Air ma mieć niemal bezbramkową obudowę jak iPady Pro. Dodatkowo po Pro ma odziedziczyć gniazdo USB-C. Nie zabraknie też złącza Smart Connector. Jednak aby rządzenie mogło zmieścić się w przeznaczonym dla tego modelu zakresie cen, Apple musi na czymś oszczędzić. W iPad Air nie znajdziemy LiDAR-u ani rozbudowanych aparatów. Nie będzie miał też Face ID. Biometryczne uwierzytelnianie zapewni mu Touch ID umieszczony w przycisku górnym (włączniku). Będzie musiał mieć on z tego powodu większą powierzchnię.

iPad Air svetapple 3

Koncept bazujący na instrukcji

Informacje o nowym iPadzie Air, bazują na instrukcji do niego, której zdjęcia wyciekły do sieci. Ta znów stanowiła podstawę do całkiem dobrej wizualizacji spodziewanego wyglądu nadchodzącego iPada Air zaprezentowanej przez svetapple.sk.

iPad Air svetapple 2

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy