^

Apple TV 6, iPhone SE2/9 i coś jeszcze: potwierdza sieć Target

Jaromir Kopp

24 lutego 2020

W weekend pojawiły się w systemie magazynowym sieci Target, dziwne wpisy, które wyglądają jak „wolne miejsca” pod nadchodzące produkty Apple.

Apple Tv Gen X, Apple Watch Series X Band, Apple Ipod Touch X Generation

Zachowałem pisownię oryginalną jak na zdjęciach ekranu, prezentowanych przez 9to5mac.

O ile co do Apple TV HD 2 (gen. 6) nie bardzo można mieć wątpliwości, bo jest to produkt wyczekiwany, a jego ślady pojawiają się m.in. w kodzie bet tvOS 13.4, to reszta budzi wątpliwości. Cena widniejąca na zdjęciach również pasuje do podstawowej obecnej wersji Apple TV 4k.

iPod Touch obecnie sprzedawany kosztuje 199$ w najtańszej wersji. Są oczywiście modele za 399$ z 256 GB pamięci flash, ale coś tu nie gra.

W przypadku pasków cena się zgadza, na wiosnę też często Apple wprowadzał nowe wzory i kolory, jednak mam nadzieję, że chodzi o coś innego.

O ile sprawę Apple TV mamy wyjaśnioną, to w przypadku dwóch pozostałych „niespodzianek” można poluzować wodze fantazji. Stawiam, że pod hasłem „Ipod Touch…” kryje się wyczekiwany iPhone SE2/9. Może to sugerować cena podstawowego modelu, która wg analityków ma właśnie wynosić 399$. Co do pasków, to można mieć pewnie nadzieje, że kryją się za nimi słynne, choć przez nikogo niewidziane AirTags, czyli lokalizatory od Apple. Jednak w ich przypadku miałem nadziej na cenę w okolicach 30$ za 1 szt.

Do 31 marca, czyli nadal niepotwierdzonego terminu hipotetycznej konferencji Apple, pozostał ciut ponad miesiąc. Podejrzewam, że do tego czasu jeszcze kilka „przecieków” nas czeka. Niestety wiele wskazuje na to, że iPady Pro z trzema aparatami i „3D Sense” pojawią się później niż na wiosnę.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.