Wybierz Strona

TV+: Nie widzisz darmowej oferty? Oto co należy zrobić

TV+: Nie widzisz darmowej oferty? Oto co należy zrobić

  • 0
  • 01.11.2019
Jaromir Kopp

Co zrobić, jeżeli jesteś pewien, że należy Ci się roczny abonament TV+ za darmo, ale Apple nie chce Ci go zaproponować? Są na to przynajmniej dwa sposoby: upomnieć się na infolinii lub najpierw spróbować kroków, które przetestował jeden z naszych redaktorów.

TV+ przez rok za darmo

To oferta dla tych, którzy kupili urządzenie Apple, na którym da się oglądać TV+ po 10 września 2019, a jego pierwsza aktywacja nastąpiła za pomocą konta użytkownika. Propozycja darmowego abonamentu powinna się pojawić w aplikacji TV, gdy chcemy dotworzyć któryś z odcinków. Jednak naszemu koledze z redakcji Tomkowi się nie pojawiła, choć jest od niedawna szczęśliwym posiadaczem nowiuśkiego iPhone’a. Oferta nie chciała się ukazać na żadnym z urządzeń podpiętych do jego konta Apple ID. W akcie desperacji zamówił połączenie z infolinią Apple (tak, dziś pracują) i sprawdził dla Was rozwiązanie, które po kilku rozmowach z działem wsparcie mu zaproponowano.

Co zrobić, gdy nie pojawia się darmowa oferta TV+

  • Należy wejść na stronę tv.apple.com
  • Następnie klikamy Sign In w prawym górnym rogu strony.
  • Po zalogowaniu Apple ID, tym którym aktywowaliśmy kwalifikujące się urządzenie, oferta darmowego rocznego abonamentu powinna się pojawić, nawet gdy nie było jej w aplikacji TV na urządzeniach.

Jeżeli nadal mamy z tym problem, to pozostaje zamówić połączenie z infolinią Apple (dziś pracują). 

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!