^
Apple TV Plus problemy

TV+: Nie widzisz darmowej oferty? Oto co należy zrobić

Jaromir Kopp

1 listopada 2019

Co zrobić, jeżeli jesteś pewien, że należy Ci się roczny abonament TV+ za darmo, ale Apple nie chce Ci go zaproponować? Są na to przynajmniej dwa sposoby: upomnieć się na infolinii lub najpierw spróbować kroków, które przetestował jeden z naszych redaktorów.

TV+ przez rok za darmo

To oferta dla tych, którzy kupili urządzenie Apple, na którym da się oglądać TV+ po 10 września 2019, a jego pierwsza aktywacja nastąpiła za pomocą konta użytkownika. Propozycja darmowego abonamentu powinna się pojawić w aplikacji TV, gdy chcemy dotworzyć któryś z odcinków. Jednak naszemu koledze z redakcji Tomkowi się nie pojawiła, choć jest od niedawna szczęśliwym posiadaczem nowiuśkiego iPhone’a. Oferta nie chciała się ukazać na żadnym z urządzeń podpiętych do jego konta Apple ID. W akcie desperacji zamówił połączenie z infolinią Apple (tak, dziś pracują) i sprawdził dla Was rozwiązanie, które po kilku rozmowach z działem wsparcie mu zaproponowano.

Co zrobić, gdy nie pojawia się darmowa oferta TV+

  • Należy wejść na stronę tv.apple.com
  • Następnie klikamy Sign In w prawym górnym rogu strony.
  • Po zalogowaniu Apple ID, tym którym aktywowaliśmy kwalifikujące się urządzenie, oferta darmowego rocznego abonamentu powinna się pojawić, nawet gdy nie było jej w aplikacji TV na urządzeniach.

Jeżeli nadal mamy z tym problem, to pozostaje zamówić połączenie z infolinią Apple (dziś pracują). 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. Apple TV+ już działa! Jak uruchomić darmowy roczny abonament - […] […]