^

Program na dziś: Commander One – file manager

Tomasz Wołkowski

8 stycznia 2019

Commander One to alternatywa dla płatnego ForkLift’a 3. Dla użytkowników ceniących sobie pracę z plikami poprzez managera, będzie to dobre i dodatkowo bezpłatne rozwiązanie.

Commander One – file manager

Commander One to manager plików zbudowany z dwóch paneli. Program został wyposażony w możliwość prezentacji prostej listy, szczegółów jak rozmiar i data, plików ukrytych czy też miniatur (ikon i podglądów). Aplikacja pozwala na wykonywanie wielu operacji, jak kopiowanie, wklejanie, usuwanie, przenoszenie pomiędzy różnymi lokalizacjami. Na uwagę zasługuje bardzo wygodne zaznaczanie – wystarczy przeciągnąć kursorem przez odpowiedni fragment listy plików, by je zaznaczyć lub odznaczyć. Podobnie jak inne menedżery plików, nawiązujące do tradycji Norton Commandera, ten program także da się obsługiwać z użyciem klawiatury.


https://www.dobreprogramy.pl/Commander-One,Program,Mac,65708.html

Zapoznajcie się jeszcze z możliwościami aplikacji przedstawionymi na krótkim filmie.


Jeśli chcemy poszerzyć naszą wersję do Pro musimy zapłacić 139,99 zł. Bliżej o Commander One Pro pisaliśmy na stronach Mój Mac.

Program można pobrać z App Store.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

    • Tomasz Wołkowski

      Akurat nie ściągnąłem ze strony dobreprogramy, lecz po prostu z wyszukiwarki google…podpis umieszczony 🙂