^

Apple Pay: strony wsparcia po polsku

Jaromir Kopp

19 czerwca 2018

Trochę to trwało. Apple Pay działa w Polsce już od ponad 13 godzin, a dopiero przed chwilą Apple udostępnił zaktualizowane strony wsparcia po polsku.

Oficjalna lista banków, oficjalne strony wsparcia

Polska storna reklamująca Apple Pay została uruchomiona jeszcze przed południem. Jadnak do tej pory musieliśmy bazować na nieoficjalnej liście i informacjach bezpośrednio z banków, które poinformowały o wsparciu dla tej usługi. Niektóre jak mBank oferująca nawet promocje z tej okazji.
Jednak na stornach Apple, które nadal były po angielsku, próżno było szukać pomocy i oficjalnej listy banków. Zanim Apple zaktualizował strony, z pewnością wykonano już tysiące transakcji Apple Pay w naszym kraju.
Tuż przed godziną 18.00 strony Apple zostały odświeżone. Być może zbiegło się to z „pobudką” w Cupertino i stratą gola przez naszą reprezentację na mistrzostwach piłkarskich w Rosji.
Lista banków podana przez Apple jest dokładnie taka sama, jaką już od kilku dni znaliśmy. Przy nazwach banków nie ma żadnych gwiazdek ani numerków w indeksie, co świadczy o braku wyjątków czy niespodzianek.
Apple Pay- oficjalna lista banków
Jeżeli nie lubicie oficjalnego języka, którym na stronach wsparcia posługuje się Apple, to zapraszam do naszego art. o tym, jak dodawać karty do Apple Pay i jak nimi płacić.
Możecie też przeczytać emocjonującą relację z pierwszych płatności iPhone’em i zegarkiem!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy