^

Apple Pay. Nest Bank już z regulaminem

Jaromir Kopp

18 czerwca 2018

Do 19 czerwca pozostała jeszcze godzina, a do grona banków, które w mniej lub bardziej bezpośredniej formie potwierdzają uruchomienie Apple Pay, dołączył Nest Bank.

Regulamin Apple Pay

Przy próbie dodania karty (należy zastosować wybieg polegający na zmianie regionu) pojawił się pełny regulamin usługi Apple Pay w Nest Bank.
Do tej pory mogliśmy zapoznać się z jego skróconą wersją składającą się z około siedmiu kropek. Teraz żarty się skończyły i możemy przeczytać kompletny tekst.
Już wcześniej pisaliśmy o regulaminie mBanku, który potwierdził jutrzejszy dzień (19 czerwca), jako datę uruchomienia usługi oraz obsługę kart Master i Visa w mBanku. Teraz kolejny bank to potwierdza. Przypomnę, że z tego, co wiem, regulaminy w Wallet pojawiają się jeszcze przy próbie dodawania karty Visa BZ WBK i mBank.
Apple Pay regulamin Nest Bank
Ktoś z Was będzie czekał do rana? Przypominam, że jeżeli (przy uczciwie ustawionym polskim regionie) w Wallet nie pojawi się opcja Apple Pay, to należy zrestartować urządzenie. Karty w zegarku konfigurujemy osobno.
Tu znajdziecie instrukcję jak dodawać karty i jak dokonywać płatności oraz listę banków, które uruchomią usługę Apple Pay w pierwszej kolejności.
Tu możecie sprawdzić, czy Wasze urządzenie obsłuży Apple Pay.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. miba

    00:25, Apple Pay jeszcze nie pojawiło się w aplikacji Wallet…