^

Co skrywają podziemia Steve Jobs Theater

Redakcja

7 września 2017

Już tylko pięć dni dzieli nas od prezentacji nowych urządzeń firmy Apple. Wydarzenie to odbędzie się w budynku nowej auli konferencyjnej, nazwanym Steve Jobs Theater. Robi on niesamowite wrażenie z zewnątrz,, ale także z wewnątrz. Dziś mamy więcej informacji o tym co skrywa w sobie.
Wczoraj zobaczyliśmy udostępniony przez Duncana Sinfielda film, ukazujący nam bydynek Steve Jobs Theater z zewnątrz. Hol jest szklanym cylindrem, który wychodzi na główny budynek audytorium znajdujący się pod ziemią. Dookoła jest otoczony zielenią i szczyci się największym na świecie dachem z włókna węglowego.
Dzięki Bloombergowi dowiedzieliśmy się więcej o wnętrzu tego niesamowitego miejsca. Budynek poświęcony pamięci Steve’a Jobsa, jest zbudowany nieopodal kampusu. Dzięki temu goście będą mogli podziwiać panoramę Apple Park przez szklane ściany. Przedstawiciele mediów wejdą do szklanego holu i zejdą lub zjadą w dół do głównej sali. Budynek podsiada dwie obrotowe windy, które skręcają w miarę wznoszenia i opuszczania, tak aby ich pasażerowie mogli wejść i wyjść przez te same drzwi, nawet gdy wchodzą i wychodzą z różnych kierunków.

W sali widowiskowej znajdzie się miejsce dla 1000 osób, które zasiądą na skórzanych fotelach (ponoć kosztowały około 14 tys. dolarów). Na tych miejscach widzowie będą mogli oglądać premierę najnowszych produktów Apple.
Więcej architektonicznych „niespodzianek” uczestnicy konferencji zobaczą podczas wyjścia z audytorium. Jedna z wewnętrznych ścian, która zasłania pustą przestrzeń poniżej pływającego spodka dachu wycofa się, aby ujawnić pomieszczenie demonstracyjne nowych produktów.
Wnętrze tej architektonicznej perełki z detalami zobaczymy na prezentacji, która odbędzie się już 12 września o godz. 19.00 naszego czasu. Zostanie na niej zaprezentowany iPhone 8 (bądź też X lub Edition) oraz zaktualizowane wersje iPhone’a 7 i 7 Plus. Oprócz nowych telefonów mamy zobaczyć tam nową odsłonę Apple TV oraz Apple Watch wyposażony w LTE.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy