Select Page

Apple szykuje Steve Jobs Theater na wtorkową prezentację

Apple szykuje Steve Jobs Theater na wtorkową prezentację

  • 0
  • 06.09.2017
Redakcja

Prezentacja nowych produktów Apple odbędzie się już w najbliższy wtorek. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Tim Cook wejdzie na scenę w Steve Jobs Theater w Apple Park, nowym campusie firmy. Już dziś możemy z „lotu ptaka”, zobaczyć jak wygląda ten kompleks na kilka dni przed prezentacją.
Budowa nowego campusu Apple Park zbliża się do końca. Dzięki Duncanowi Sinfieldowi możemy zobaczyć, jak postępują prace nad kompleksem firmy Apple oraz przyjrzeć się jak wygląda Steve Jobs Theater na kilka dni przed premierą nowych urządzeń. Duncan udostępnił w serwisie YouTube film z drona, na którym zobaczymy tę imponującą budowlę.

Sam Steve Jobs Theater to otoczony zielenią, 20-metrowy szklany cylinder z podziemnym audytorium mogącym pomieścić 1000 osób. Apple nazwało to miejsce na cześć swojego nieżyjącego od 2011 roku współzałożyciela i szefa – Steve’a Jobsa. To właśnie on wymyślił projekt Apple Park jeszcze przed swoją śmiercią.
Wnętrze tej architektonicznej perełki zobaczymy na prezentacji, która odbędzie się już 12 września o godz. 19.00 naszego czasu. Zostanie na niej zaprezentowany iPhone 8 (bądź też X lub Edition) oraz zaktualizowane wersje iPhone’a 7 i 7 Plus. Oprócz nowych telefonów mamy zobaczyć tam nową odsłonę Apple TV oraz Apple Watch wyposażony w LTE.
Źródło

Może Cię zainteresować:

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!