^

Piąta beta systemu iOS 10.3.3 i macOS Sierra 10.12.6

Redakcja

29 czerwca 2017

Mimo zaawansowanych prac nad najnowszymi systemami iOS 11 i macOS High Sierra Apple opublikowało piąte bety swoich aktualnych systemów operacyjnych dla komputerów i urządzeń mobilnych.
Udostępniono programistom zarejestrowanym w Apple Developer Center kolejną, piątą wersję beta systemu iOS 10.3.3. Dostarczono również wersję beta systemu macOS Sierra 10.12.6. Bety w głównej mierze koncentrują się na poprawie wykrytych błędów i zwiększeniu stabilności działania systemu operacyjnego.
Warto przypomnieć, że Apple uruchomiło już (obecnie tylko dla iOS 11 i tvOS 11) program publicznych testów. Tu zobaczycie jak dołączyć do programu testowego i jak zainstalować iOS 11 na swoich urządzeniach. Dzięki temu sami przekonacie się jak działają najnowsze systemy operacyjne firmy Apple przed oficjalną premierą.
Jeśli chcecie poznać lepiej nowe możliwości systemu iOS 11 bez instalacji na swoim urządzeniu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego jego betę.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy