^

Brak możliwości powrotu do iOS 10.3.1

Redakcja

28 czerwca 2017

Apple zakończyło oficjalną dystrybucję iOS 10.3.1. Oznacza to, że użytkownicy nie będą już w stanie powrócić do iOS 10.3.1 po aktualizacji do wersji 10.3.2. Próba powrotu do poprzedniej wersji się nie powiedzie.
Apple regularnie rezygnuje z podpisywania kodu dla starszych wersji. W ten sposób uniemożliwia użytkownikom instalowanie poprzednich wersji iOS, po wydaniu nowej wersji systemu operacyjnego. Strategia ta jest stosowana jako środek bezpieczeństwa, powoduje, że użytkownicy mają zawsze zainstalowane najnowsze oprogramowanie na swoim urządzeniu. Nie podpisywanie kodu pozwala również złagodzić potencjalne problemy z kompatybilnością z nowymi funkcjami i oprogramowaniem. Obecnie, użytkownicy mogą z serwerów Apple pobrać i zainstalować jedynie iOS 10.3.2.
Apple jest obecnie w trakcie testów najnowszej wersji iOS 10, czyli 10.3.3, która wniesie poprawki błędów i usprawnienie zabezpieczeń przed wprowadzeniem tej jesieni na iOS 11. Aby poznać lepiej nowe możliwości systemu iOS 11, zapraszamy do obejrzenia doskonałego filmu przygotowanego przez Rafała Zawiślaka.

iOS 11 – zobacz wszystkie nowe funkcje na filmie


Jeśli koniecznie chcesz sprawdzić jak działają najnowsze systemy operacyjne firmy Apple przed oficjalną premierą. Możesz skorzystać z programu publicznych testów dla systemu iOS 11. Tu zobaczysz jak dołączyć do programu testowego i jak zainstalować iOS 11 na swoich urządzeniach.

Jak zainstalować iOS 11 w wersji beta

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy