^

Pixelmator za 50% ceny

Przemysław Marczyński

5 listopada 2010

Pixelmatorscreenshot-640x400.png

Często wspominam o tym edytorze graficznym na łamach Mój Mac. Jako domo-rodny grafik cenię sobie możliwości i to co dzięki Pixelmatorowi mogę zrobić z grafiką bitmapową. Nie mogę więc przejść obojętnie obok informacji, że na MuPromo pojawia się ten produkt w cenie 29,00 dolarów (taniej o 50% od ceny normalnej). Jeśli jeszcze nie ma cie tej aplikacji, koniecznie ją sprawdźcie. Dla mnie jest to doskonały produkt do obróbki zdjęć i przygotowywania grafik na potrzeby bloga, bez konieczności wydawania dużych pieniędzy na Photoshopa. Polecam serdecznie.

Więcej o Pixelmatorze na MM:

– Nowy Pixelmator 1.6 z nowymi funkcjami i wsparciem dla 64 bitów – kliknij

– Nowy Pixelmator tnie na dobre – kliknij

– Pixelmator – wrażenia z pierwszej bety – kliknij

 

Kup Pixelmatora z upustem 50% – kliknij (Kupując przez ten link wspierasz Mój Mac. Dziękuję!)
Promocja trwa tylko 24h godziny. Promocja trwa 3 dni. Czujność Sebastiana mnie zaskakuje (kolejny raz). Dzięki 😉

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Sebastian

  Przemku, ta cena będzie przez 3 dni 🙂

 2. MACiek

  Chyba się skuszę 🙂

 3. nevoX

  Program fajny, ale naprawdę wielu funkcji mi w nim brakuje. Najbardziej dokuczliwą jest brak narzędzia do zaznaczania łączącego standardowe ręczne zaznaczanie i pomoc w stylu Magic Wand – takie coś jest w PS oraz Gimp (nożyczki). Brakuje mi również tak banalnych operacji na zaznaczeniu jak np. powiększenie/pomniejszenie o 1px – są tylko wartości procentowe i do tego program automatycznie zaogrągla wtedy rogi. Jest jeszcze sporo innych opcji, których nie uraczę w Pixelmatorze.
  Szkoda, że nie ma porządnej, natywnej wersji Gimpa na Maca. Albo X11, albo eksperymentalne .app, które mają sporo wad – i w obu przypadkach nie działa tablet graficzny, także rozwiązanie bardzo utrudnione w moim przypadku.

 4. PhuyeR

  @nevoX wyślij do autorów Pixelmatora swoje uwagi,może w kolejnych wersjach się pojawią opcje,których Ci brakuje.
  80 zł w stosunku do 400 zł za Adobe Photoshop Elements,dla którego wg mnie Pixelmator stanowi alternatywę,to naprawdę dobry interes.
  Dzięki info z MójMac zakupiłem program,na który polowałem już jakiś czas 🙂
  P.S. Orientuje się ktoś czy specjalne wydanie tabletu Wacom Bamboo zawiera Photoshop Elements 8 w wersji dla Mac?