^

Pixelmator, świetny program graficzny z upustem 50%

pixelmator_logo.png

Dziś trafia się nie lada okazja. Świetny program graficzny Pixelmator możemy kupić za połowę ceny rynkowej czyli 29,99 dolarów. Aplikacja zaspokoić powinna gusta domowych grafików i webmasterów. Szczerze myślę, że i profesjonaliści będą mieli świetne narzędzie pracy. W moim odczuciu jedna z obowiązkowych pozycji i z czystym sumieniem zamieniłem mojego Photoshop Elements 6 (PSE8 nie próbowałem po wpadce z wersją poprzednią) na Pixelmatora.

spider-weblog.jpg

Aplikacja to kombajn z obsługą warstw, masek, pędzlami i przycinaniem do witryn. Funkcji jest bardzo dużo, a interfejs Pixelmatora to czysta przyjemność pracy.

Gdy wpiszecie w pole wyszukiwania na MM frazę „Pixelmator” zobaczycie, że często pojawiał się na łamach tej witryny. Co ważne, Twórcy ciągle rozwijają program. Dziś, praktycznie wszystko robię w Pixelmatorze. Polecam serdecznie!

Kilka ciepłych słów o programie znajdziecie tutaj i tutaj. Promocja trwa do niedzieli.

Kupując program przez link poniżej wspieracie finansowo mnie, a świetny pogram stanie się Waszą własnością. Dzięki 😉

Kup program Pixelmator w promocyjnej cenie – KLIKNIJ
Witryna programu Pixelmator – http://www.pixelmator.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. Yen

  A myślałem, że będę pierwszy z tą informacją 🙂 Program naprawdę dobry.

 2. mantis30

  Również polecam ten program, dzięki niemu pozbyłem się Adobe w 99% z dysku 🙂 Mała uwaga: przy zakupie warto podać w odpowiednim miejscu swój NIP poprzedzony „PL”, dzięki czemu zapłacicie faktycznie te $30, inaczej dojdzie jeszcze 15% VATu – ja się zgapiłem (kupowałem w promocji Smith Micro) i Picelmator wyniósł mnie $4,5 drożej…

 3. Remik_K

  Dodałem komentarz, ale się nie pojawił wiec pisze drugi raz. Dzieki Przemku. Na to czekałem. Właśnie kupiłem dla siebie.
  Jak zawsze na posterunku.

  • Przemysław Marczyński

   Filtr antyspamowy. Widać ostatnio mniej komentujesz i taki efekt 😉

 4. Mazo

  Tylko dlaczego on jest taki ślamazarny!?
  Porównując do pełnego Photoshopa CS5 Extended spodziewałem się, że mniejszy program będzie działał szybciej. A tu zdziwko. Wystarczy 30-40 MB plik na intelomaku z 8 GB RAM by Pixelmator ksztusił się przy zwykłym malowaniu.

  • Przemysław Marczyński

   Mówisz o natywnych plikach Pixelmatora czy zaimportowanych z Photoshopa?
   Już za chwilkę wyskoczy wersja 1.6. Dużo zmian, znaczne przyspieszenie, nowe narzędzia, poprawiony kod (będzie tylko dla Snow Leoparda). Jak na razie autorzy nie zawodzą z obietnicami wzrostu aplikacji. Mam nadzieję, że te słowa się spełnią. Ogólnie program w tej cenie o takich możliwościach… grzech nie brać 😉

 5. Radek

  Zakupiłem ten programik już jakiś czas temu i żałuję wydanej kasy. Program ten nie dorasta nawet do pięt darmowemu gimp’owi.

 6. Mazo

  Przemku mam na myśli zwykły TIFF (8 bit, RGB, bez warstw, kanałów, ścieżek, selekcji). I mam na myśli zwykłe malowanie.
  O braku inteligentnego (content aware) skalowania jak w Elementsie też warto wspomnieć, o małej liczbie filtrów też. O obsłudze RAW to już nie ma co kopać leżącego.
  Zasada jest prosta. Mając nową wersję gotową wpuszcza się „super promocje” a za kilka tygodni resztę userzy zapłacą za upgrade.

  • Przemysław Marczyński

   Ho, ho, ho! Zwykły TIFF 40MB? Powiem Ci, że ja takiej grafiki w swoich zbiorach na dysku nie posiadam. Jaka to rozdzielczość jest? Kto pracuje na takich danych to robi już profesjonalną robotę i wydatek na Photoshopa to pewnie cena jednego projektu. Więc proszę, to nie ten kaliber.
   Co do Elements to się nie wypowiem, bo uważam ten program za WIELKIE nieporozumienie. Adobe zostawił ten projekt i z dużym zdziwieniem przywitałem PSE8. Błąd błędy pogania. Nie wspomnę, że w polskiej lokalizacji najnowszy program się nie uruchamia (błąd klucza licencyjnego) to patrząc na politykę łatania poprzednika, mówię STOP. Odradzam zakup tego programu. Adobe nie aktualizował PSE6 nawet raz, pomimo raportów o błędąch użytkowników. Wystawiane są jedynie lakoniczne rozwiązywania problemów w stylu „Nie da się kliknąć, wiemy. Użyj tabulacji”. Takie błędy wiszą ponad rok i nikt, nic z nimi nie robi.
   PS. Nie żebym się upierał, że Pixelmator jest ahh i Ohh! Dobra aplikacja w dobrej cenie. Jak pisałem, używam jej amatorsko i nie narzekam, zachwalam.

 7. toko03111

  Witam!
  Cieszylbym sie bardziej z cudownego ozdrowienia iDVD. Moze ktos mi podpowiedziec jakim programem zrobic prezentacje foto, na DVD aby wygladala tak jak lustereczko :). Bo teraz to wstyd to komukolwiek pokazywac. Czy na Toascie nagram projekt z iMovie ?.