^

2Do – świetny menedżer zadań na iPhone`a w promocji (tylko kilka godzin)

2do.png

Wybaczcie kolejny wpis z serii „Mało treści, spieszcie się bo sporo korzyści”. Właśnie przez kilka godzin (ile? kto to wie?) wyśmienita aplikacja 2Do do zarządzania czasem jest o 55% tańsza. Cena 2,99 Euro to zdecydowanie warta uwagi propozycja. Swojego czasu program całkowicie mnie zachwycił i do tej pory trzyma mnie w swoich rydzach. Najlepszy (tak, tak, bez żadnego ALE) według mnie program w swoje klasie na iPhone`a. Ma wszystko co powinien mieć mu podobny. Moje rozpływanie się na jego temat możecie przeczytać tutaj.

2do2.png

Od tego czasu program zyskał kilka nowych funkcji. Między innymi notatki głosowe (jak oni to zrobili to aż chce się mówić do mikrofonu ;-), możliwość archiwizacji danych, Push z alarmami, Checklisty. Wśród nowych opcji mamy również dodanie do zadania jego typu. Czyli zaznaczamy na przykład wykonaj telefon, napisz e-mail czy odwiedź miejsce. Potem tylko kliknięcie i już wysyłamy SMSa do znajomego. Ta aplikacja ciągle robi na mnie duże wrażenie. Polecam gorąco, serdecznie, mocno i jeszcze raz polecam 😉

Dla niedowiarków, dostępna jest wersja Lite – tutaj.

AKTUALIZACJA: I już po promocji.

2Do w iTunes – Kliknij
Witryna programu 2Do – http://2doapp.com/

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. nevoX

  Co oferuje dodatkowo pełna wersja?

 2. nevoX

  Dobra, znalazłem w jakiejś zagranicznej recenzji:
  „As with all lite versions, you’ve got some limits: you’ve got no syncing, alarms, or push notifications of any kind — just three calendars (excluding “All” and “Today”) with 25 tasks in each one.”
  W takim razie kupuję pełną. Mam nadzieję, że nie będę żałował, bo będzie na Ciebie Przemku ;P

 3. jakubat

  Polecam ten program, kupiłem go już bardzo dawno temu. Nie wyobrażam sobie innego sposobu na organizację i przypomnienia ważnych zajęć. 2Do wygląda i działa wyśmienicie. Warto spróbować.

 4. iSeb

  Jest jeszcze to http://bridworks.com/anote/en/main/ w tej samej cenie, chociaż nie testowałem obu aplikacji dokładnie a tym bardziej nie robiłem porównania

 5. iSeb

  Czy u Was też w widoku kalendarza jest napisane „maja 2010, czerwca 2010 itd” zamiast „maj 2010, czerwiec 2010”?

  • Przemysław Marczyński

   To już niestety błędy Apple. Oddają narzędzia programistom, którzy na tej bazie tworzą programy. Format daty czerpią z ustawień w systemie. Zobacz, że również w Mac OS X jest identycznie. Programy typu MenuCalendarClock czy iStat Menu powielają te błędy.

   • iSeb

    Ale w kalendarzu iPhone’owym jest normalnie: „maj 2010, czerwiec 2010 itd.”