^

Paczka interesujących gier od PopCap

PopCap-3.png

No proszę Was. Nie mówcie, że nie znacie firmy PopCap? Jeśli sama firma jest Wam jednak obca, to co powiecie na grę Bejeweled? Już wiecie o kim mowa. Jeśli ktoś jednak jeszcze ma wątpliwości to takie tytuły jak Plants vs Zombies czy Peggle rozwiewają wszystkie wątpliwości.

PopCap przygotował nie lada smakołyk dla nas, lubiących zwolnić szare komórki z wysokich obrotów, a cały ciężar zrzucić na szybkie palce na klawiaturze komputera. Powyższe gry i wiele więcej odnajdziecie w paczce Mac Complete Pack. Trzynaście świetny gier, które doskonale oderwą nas od rzeczywistości w cenie 49,95 dolarów.

PopCap-2.png

Akcja ograniczona czasowo, ale nie wiem niestety kiedy się kończy. Zaczerpnąłem w tej sprawie języka i jak się czegoś dowiem to uzupełnię wpis.

Paczka ciekawa, bo i PopCap tworzy niesamowitą rozrywkę. Niby gry proste, ale wciągające na długie godziny. Zapewne nie tylko dorośli ucieszą się z tego zestawu.

Witryna paczki gier od PopCap – http://www.popcap.com/promos/completemac/
Cena Paczki – 49,99 dolarów

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marucins

    Co za syf. Wszystko już jest dostępne za grosze od http://www.bigfishgames.com
    Nic nowego nie wymyślili – jak zawsze nowa inna oprawa graficzna, tyle.
    Szkoda kasy, lepiej dobrać sobie samemu aplikacje w te co chcesz zagrać. A nie te co musisz bo nic innego nie ma do wyboru.