^

Promocyjne aplikacje od Apptorium

Przemysław Marczyński

25 lipca 2022

Już dawno nie kupowałem żadnych programów. Jestem tak leniwy, że chyba przyzwyczaiłem się do tego, co mam u siebie na dysku i strasznie trudno zmienić mi przyzwyczajenia. Zaprzestała poszukiwań nowych aplikacji aż do spotkania SideNotes.

Urodzinowa promocja Apptorium

Powiem krótko. Spieszcie się i sprawdzajcie aplikacje od Apptorium. Chłopaki obchodzą 11 urodziny i w zasadzie promocja z okazji ich rocznicy dobiegła już końca. Miałem trochę rzeczy na głowie i temat mi umknął, ale obiecali mi, że nawet do środy akcja będzie aktywna, jeśli tylko powołacie się na ten wpis. A można kupić kilka fajnych programów w świetnej cenie.

I pamiętajcie. Jeśli w środę będziecie jeszcze chcieli kupić aplikacje, a ceny będą bez upustów to powołajcie się na poniższego tłita 🙂

https://twitter.com/apptorium/status/1551625240136089603?s=20&t=VlN4S6EGWAA1Xdu3o8Zvaw

SideNotes – wyborne notowanie

Wspominałem wam na początku, że już dawno nie dotykałem nowych aplikacji. Siedzę w swoim grajdołku i chyba największą rewolucją w ostatnim czasie to było przejście z Final Cut Pro X na Davinci Resolve. Od kilku dni wciągnął mie program SideNotes pozwalający tworzyć szybkie notatki. O samej aplikacji wypadałoby powiedzieć coś więcej (i mam nadzieję, że znajdę na to chwilkę), ale jeśli w pracy zbieracie materiały, które potem wykorzystujecie do tworzenia tekstów, to SideNotes sprawdzi się doskonale. Notatki wysuwają się z krawędzi ekranu i równie łatwo chowają, co sprawia, że nie zajmują nam miejsca na Biurku. Co więcej, wystarczy przeciągnąć zdjęcie lub zaznaczony tekst do krawędzi, aby natychmiast materiał wskoczył do naszych notatek. Wszystkie zapiski mam pod ręką.

Jak lubicie minimalistyczne apki, to jeszcze FiveNotes wygląda świetnie. Zresztą… sami przeklinajcie się po aplikacjach.

Ważny argument mówiący żeby kupić!

Obok faktu, że SideNotes jest świetny, a inne aplikacje wyglądają równie ciekawie, to muszę powiedzieć tu o jednej ważnej rzeczy. Firma Apptorium jest dziełem polskich programistów. Jak chcecie się spotkać z nimi na kawie, to musicie jechać do Zielonej Góry. Tak, tak, tak. Tak wyborne aplikacje są dziełem rodzimych programistów. Dajcie im zarobić, a sami cieszcie się świetnymi programami.

Witryna Apptorium

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. JarO

  Ale w języku polskim aplikacji nie można było zrobić ?

  • józEf

   angielski bardziej trendy

 2. Ryszard

  Będę kupować aplikację polskich programistów jak będą je robić w języku polskim.