^
Ten tydzień w Apple Music

Ten tydzień w Apple Music. Nowa kolekcja od Apple

Jaromir Kopp

10 lipca 2021

W Apple Music pojawiła się nowa cotygodniowa kolekcja, która ma pomagać w tym, aby być z muzyką na bieżąco. Co tydzień będzie się w niej pojawiać „pięć największych rzeczy, które dzieją się w Apple Music – i w muzyce jako całości”.

Wprowadzenie wideo i dodatki

Główną częścią kolekcji jest krótkie wideo prezentujące tydzień w muzyce i dodatkowe materiały. W dodatkach pojawiają się wywiady, teledyski, albumy i wyróżnione playlisty.

A tak samo Apple zachwala „Ten tydzień w Apple Music”:

Co tydzień w Apple Music pojawiają się nowe, znakomite albumy i playlisty, powiększa się nasza biblioteka, licząca 75 milionów utworów i dosłownie setki ekskluzywnych materiałów — od programów radiowych prowadzonych przez największe gwiazdy muzyki po odkrywcze wywiady z artystami. Nie jest łatwo nadążyć za tymi wydarzeniami, ale Apple Music przygotowało dla Ciebie nową, cotygodniową serię materiałów wideo.

W każdy piątek jeden z naszych gospodarzy będzie omawiał pięć najważniejszych wydarzeń w Apple Music i w całej muzyce. Poniżej możesz obejrzeć materiał wideo z tego tygodnia, a następnie zanurzyć się głębiej w wyróżnionych historiach dotyczących albumów, list odtwarzania, materiałów wideo, odcinków radiowych i nie tylko.

Tu znajdziecie link przekierowujący w odpowiednie miejsce w aplikacji Music: This Week on Apple Music.

O Apple Music

Apple Music jest dostępna na wszystkich platformach Apple i dodatkowo jako aplikacja na Androida oraz przez WWW. Opłata miesięczna to niecałe 10 zł dla ucznia i studenta, 20 zł dla jednej osoby i 30 zł dla rodziny. Jest też dostępna w pakietach One. Oferuje dźwięk bezstratny 48 kHz i 192 kHz oraz Dolby Atmos ze Spatial Audio bez dodatkowych opłat (na wspieranych urządzeniach). 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy