^
Beats Studio Buds w NCC fot. Mac Rumors

Beats Studio Buds, znamy cenę i najważniejsze cechy

Jaromir Kopp

13 czerwca 2021

Oczekiwanie na nowe AirPods 3 mogą umilić nam znaczne przeceny obecnych na rynku słuchawek Apple oraz rychła premiera Beats Studio Buds, marki należącej do Apple. Oto co już wiemy o Beats Studio Buds.

Beats Studio Buds w trzech kolorach

Jak donosi FPT, Beats Studio Buds będą dostępne w kolorze: czarnym, czerwonym i białym. Czarne i białe widzieliśmy już na zdjęciach, w uszach celebrytów, które dziwnym trafem pojawiły się w sieci. Dodatkowo więcej szczegółów poznaliśmy dzięki tajwańskiemu regulatorowi rynku telekomunikacyjnego.

Poza kolorami znamy też jeszcze ważniejszą cechę słuchawek Beats Studio Buds i nie mam tu na myśli ceny. Są one oznaczane jako „True Wireless Noise Canceling Earphones”, czyli będą miały aktywne wyciszanie hałasu otoczenia.

149,99$ za Beats Studio Buds

Jeżeli cena podawana przez FPT się potwierdzi, to może być bardzo atrakcyjna. Jednak nie należy się w takiej cenie spodziewać funkcji znanych z AirPods 2, choć przewagą Beatsów będzie aktywne wyciszanie szumów, to nie ma co liczyć na Spatial Sound znany z AirPods Pro.

Premiera za pomocą ogłoszenia w newsroomie może się wydarzyć „na dniach”. Termin wysyłki do klientów jest spodziewany w okolicach 21 czerwca. Taka data pojawiła się u jednego z przewoźników, ale może oznaczać czas „embarga”, a nie dostawy.

Zanim przekonamy się, czy Beats Studio Buds są warte swojej ceny, możemy zastanowić się nad zakupem AirPods Max przecenionych o ponad 500 zł! Z tych słuchawek mam okazję korzystać będąc u Taty i zawsze z żalem się z nimi… ups… z Tatą rozstaję, gdy wracam do domu. Znacznie przecenione, choć nie aż tak spektakularnie są też pozostałe modele AirPods i AirPods Pro.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy