^
Beats Studio Buds w NCC fot. Mac Rumors

Zdjęcia Beats Studio Buds pojawiły się w  bazie danych regulatora

Jaromir Kopp

10 czerwca 2021

Po premierze AirPods Max, pomimo wielu plotek, przecieków, zdjęć, a nawet podróbek niezaprezentowanych produktów w słuchawkach Apple panuje zastój. Czekamy na nowe AirPods i doczekać się nie możemy. Na domiar złego, pojawiają się przecieki o nowych słuchawkach marki należącej do Apple, czyli Beats.

Beats Studio Buds w bazie tajwańskiego regulatora NCC

To bardzo mocny ślad świadczący o rychłej premierze nowych słuchawek Beats. Jednak już wcześniej Lebron James i Roddy Ricch zostali przyłapani na używaniu nieznanych rynkowi słuchawek Beats „True wireless”.

Teraz, jak informuje Mac Rumors, zdjęcia i opis słuchawek Beats Studio Buds można znaleźć w bazie tajwańskiego regulatora telekomunikacyjnego NCC. 

Beats Studio Buds wyglądają jak typowe „prawdziwie bezprzewodowe” słuchawki wciskane w ucho. Czyli mają element, na którym umieszcza się silikonową „zatyczkę” ucho oraz większą część na elektronikę, przetwornik i akumulator.

Beats Studio Buds w NCC fot. Mac Rumors 2

Etui ładujące jest owalne z wieczkiem w 1/5 wysokości. Ciekawostką jest zastosowanie do ładowania kabla ze wtykiem USB-C, który jest dość popularny w różnych słuchawkach tego typu innych firm np. RHA. Jednak Apple nadal trzyma się (i słusznie) złącza Lightning. 

W bazie NCC nie znaleziono jeszcze informacji, czy etui będzie ładowane bezprzewodowo, ale na razie nic na to nie wskazuje.

Nie wiemy, czy te słuchawki będą wyposażone w chip H1 lub W1, ale można się tego spodziewać.

Zdjęcia pochodzą z Mac Rumors.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.