^
AirPods 3 52 audio

AirPods 3 nie pojawią się w marcu?

Jaromir Kopp

15 marca 2021

Dla wszystkich, którzy czekają na nowe AirPodsy mam złe wieści. Wiele wskazuje na to, że nie zobaczymy ich na nadchodzącej konferencji, której spodziewamy się za tydzień. 

AirPods 3 dopiero jesienią?

Po przewidywań na początku 2021 wydania, analityk Ming-Chi Kuo teraz twierdzi, że Apple „AirPods 3” teraz nie wejdą do masowej produkcji wcześniej niż w trzecim kwartale 2021 roku. Takie informacje podaje Apple Insider.

Te informacje stają w lekkiej sprzeczności z zeszłotygodniowymi, kiedy to pojawiły się zdjęcia rzekomych AirPods 3 wraz z informacją, że są gotowe do wysyłki.

Nowa poniedziałkowa notatka Kuo nie przedstawia żadnych sugestii, dlaczego AirPods 3 mają wejść do produkcji, później niż oczekiwano.

Kuo koncentruje się na tym, że według niego będzie to oznaczało znaczny spadek sprzedaży AirPods ogółem. Do premiery „AirPods 3” w III kwartale tego roku, Kuo przewiduje spadek sprzedaży słuchawek Apple o około 25% w ujęciu rocznym, w tym niską sprzedaż AirPods Max.

Kuo w notatce dla inwestorów wymienia  „głównych przegranych” dostawców z powodu kurczenia się rynku Apple AirPods. To Compeq i Unitech. 

W takiej sytuacji pozostaje pytanie, co pojawi się 23 marca, bo nadal pogłoski o konferencji, czy prezentacji nie cichną. Czy będą to tylko AirTagi i iPady Pro? A może w końcu Apple TV gen. 6? 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy