^
AirPods Max gwiezdna szarość

AirPods Max znacznie taniej! Nawet o 506 zł!

Jaromir Kopp

10 czerwca 2021

Dziś mają zadebiutować zapowiedziane wcześniej nowe formaty dźwięku w Apple Music. Choć z bezstratnej transmisji nie skorzystamy w pełni na żadnych słuchawkach Apple, to dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i Spatial Sound najlepiej brzmią w słuchawkach AirPods Max. I właśnie jest okazja, aby nabyć je znacznie taniej niż zwykle.

AirPods Max taniej nawet o 18%

Teraz (13.06.2021) można oszczędzić niemal 506 zł przy zakupie AirPods Max. Najtańsze są obecnie słuchawki w kolorze gwiezdnej szarości.

AirPods Max gwiezdna szarość

Słuchawki AirPods Max nadal budzą kontrowersje, ale z czasem przybywa ich zwolenników szybciej niż przeciwników. Mój tato ze swoich nadal jest zadowolony i używa ich często w domu i poza nim.

Tu znajdziecie więcej informacji o AirPods Max m.in. szczegóły wyrafinowanej konstrukcji i porównanie do innych plastikowych wyrobów słuchawkowych

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. JezykPolski

    Mój tata, nie mój tato. Moja mama, nie moja mamo.