^
MacBook Pro 13 2xTB Touch Bar 2019

Amazon.pl rusza ze sprzedażą Apple

Jaromir Kopp

30 kwietnia 2021

Często z zazdrością spoglądałem na informacje w amerykańskich portalach o znacznych obniżkach cen na sprzęt Apple, które co jakoś czas pojawiały się w serwisie Amazon. Wygląda na to, że doczekaliśmy się takich akcji i w Polsce. Zgodnie z moimi wcześniejszymi ustaleniami, Apple zaczyna sprzedaż w Amazon.pl i to z przytupem.

Apple sprzedaje przez Amazon.pl

Jak pisałem kilka tygodni temu, Apple poszukiwał pracownika na czas określony, który stworzy i będzie nadzorował początkowy rozwój sklepu Apple w serwisie Amazon.pl. Teraz mamy już pierwsze efekty jego pracy. Na stronach Amazon.pl można znaleźć już produkty Apple i to… uwaga… niektóre w bardzo dobrych cenach i to wysyłane przez Amazon. 

Znalazłem MacBooki z M1 tańsze nawet o 1900 zł od ceny na stronach Apple.com. iPady też trafiają się ładnie przecenione. Nie znalazłem za to Apple Watchy i iPhone’ów.

Poniżej kilka linków z wynikami wyszukiwania:

MacBooki na Amazon.pl, niektóre w super cenach.

iPady jeszcze oczywiście bez nowych modeli Pro.

Komputery stacjonarne nie są aż tak spektakularnie przecenione.

Dajcie znać, gdy uda Wam się znaleść inne ciekawe oferty Apple na Amazonie.

Uwaga: linki (prawdopodobnie) afiliacyjne.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Mariusz

  Ostatnio super ceny na sprzęt Apple ma EuroRTV. Tez potrafią wyskoczyć z ceną 1500 niżej.

 2. Puotrek

  Dzięki za info. Właśnie zamówiłem żonie MacBook Air M1 8/8 rdzeni (CPU/GPU) 8GB Ram i 512 SSD Space Gray 🙂

  • Jaromir Kopp

   Się wyprzedaje! 😀