^
Kup iPada pro

Zamówi dziś: iPady Pro z M1 jeszcze szybsze w praktycznych testach

Jaromir Kopp

30 kwietnia 2021

iPady Pro z M1 nie mogą zawieść pod względem wydajności. Nie dość, że zastosowano w nich ten sam procesor, co w Macach, to otrzymały więcej o 2 GB, a nawet 10 GB pamięci operacyjnej (zależnie od wersji). Nowe iPady można zamawiać już dziś od 14.00, choć dostawy możemy spodziewać się dopiero w okolicach 21 maja. Jednak z zamówieniami radzę się spieszyć, bo nie ma co liczyć na wielkie zapasy u Apple.

M1 w iPadzie, o ile szybszy od A12Z?

Wg Apple nowy procesor daje iPadowi Pro o 50% większą wydajność obliczeniową i o 40% szybszą grafikę. Jednak producent bardzo popularnej aplikacji graficznej Procreate ocenia przyrost wydajności znacznie lepiej.

 

Maluj na modelach 3D, korzystając z całej mocy pędzla i efektów graficznych programu Procreate. Nowe funkcje dostępności oraz pełna optymalizacja pod kątem nowego, potężnego układu M1, przenosi Procreate na wyższy poziom. Uwolnij swoje dzieła 3D z płótna i zobacz je w prawdziwym świecie dzięki technologii AR. Realistyczne efekty świetlne i cieniowe pomogą Ci zwizualizować i uchwycić możliwości. Poczuj moc dzięki najlepszemu rysikowi na świecie. Dzięki zdumiewającej wydajności nowego iPada Pro z M1, dzieła sztuki o wysokiej rozdzielczości i bogatych warstwach powstają nawet 4 razy szybciej.

Takie informacje znajdują się na stornie zapowiadającej nową wersję Procreate.

Jeżeli jesteście zdecydowanie na nowego iPada Pro z M1, to przypominam, abyście nie zwlekali z zamówieniem. Chwila zwątpienia może kosztować znacznie przesunięcie terminu dostaw. Apple, choć w mniejszym stopniu niż inne firmy, również boryka się z problemami w łańcuchu dostaw. Jak już pisałem kilka dni temu, dotykają one też iPadów

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy