^
AirTagi w czteropaku - opakowanie

Tak są pakowane AirTagi – czteropak

Jaromir Kopp

23 kwietnia 2021

Nie możesz się doczekać na swoje AirTagi tak jak ja? To popatrz na zdjęcia tych, co już jakimś cudem je otrzymali.

Termin dostawy AirTagów wciąż się wydłuża

Właśnie z ciekawości znów sprawdziłem termin. Pojedyncze sztuki bez personalizacji można nadal zakupić w Polsce z dostawą na 30 kwietnia, jednak na czteropak, który wychodzi odczuwalnie taniej, trzeba czekać do 3 tygodni bez grawerki, a do 4 tygodni z nadrukami.

Jednak są tacy, co już mają swoje AirTagi w domu. Dzięki temu, że pochwalili się zdjęciami, możemy zobaczyć, jak są pakowane.

AirTagi w czteropaku - opakowanie

Skromnie i ekologicznie po applowsku. Instrukcja jest częścią opakowania. 

Przypomnę, że są już pierwsze recenzje AirTagów i są one bardzo zachęcające.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Paweł Nyczaj

  Po weekendzie majowym mają do mnie dojść. Kupiłem 4pak niedługo po godz. 14. Etui z karabińczykiem kupiłem jednak na Aliexpress ze względu na sensowne ceny. Jednak teraz widzę, że na Allegro etui do AirTag sprzedaje polska firma za 20 zł (dostawa za 2 tygodnie, bo i tak przyjadą z Chin). Co do grawerunku wybrałem inicjały i emoi z numerkami. Pudełko oszczędnie wykonane, ale myślę, że praktyczne

  • Jaromir Kopp

   To w zasadzie tak jak ja!
   Co sobie „wygrawerowałeś”?

   • Paweł Nyczaj

    Inicjały i emoi z cyframi 1-4 na ciemnym tle