^
Nomad i jego akcesoria dla AirTag

Pojawiają się pierwsze akcesoria dla AirTag!

Jaromir Kopp

8 stycznia 2021

Premiera AirTag musi nastąpić wkrótce! Pojawiają się już pierwsze akcesoria przeznaczone specjalnie dla trackera od Apple. Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia takich dodatków.

AirTag to nie wszystko, potrzebne akcesoria

Wczoraj poznaliśmy wygląd AirTagów na animacji, która najprawdopodobniej będzie towarzyszyć procedurze parowania, dziś mamy pierwsze akcesoria do niego.

Jak wiele urządzeń od Apple, AirTag również nakręci spore zapotrzebowanie na akcesoria. Tracker AirTag sam w sobie będzie ładny, jednak nie do końca wiemy, czy i jakie dodatki znajdą się z nim w pudelku. Samo urządzenie nie bardzo da się „przytwierdzić” to przedmiotów, które chcemy śledzić. 

Dlatego już w patentach, które Apple otrzymał, przedstawione są dodatki pozwalające na łatwiejsze „przytwierdzanie” AirTagów do innych przedmiotów.

Nomad już gotowy na AirTagi

Nomad znany producent ekskluzywnych akcesoriów, też się szykuje do premiery AirTag. Na razie w sieci pojawiły się zdjęcia dwóch jego produktów: AirTags Keychain oraz AirTags Glasses Holder. Pierwszy z nich to skórzane etui w formie breloka z kółkiem, drugi to linka do okularów z miejscem na AirTaga. 

Nomad i jego linka do okularów dla AirTag

W informacjach, do których dotarł Voice, niestety nie ma wzmianki o cenach i terminie debiutu. Jednak powinno to być jeszcze zimą, wraz z udostępnieniem iOS 14.4.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy