^
W 1969 r. Ameryka obserwuje jak ZSRR wysyła na Księżyc pierwszego człowieka

Najciekawsze „Apple Originals” na jednym klipie

Jaromir Kopp

7 grudnia 2020

Na kanale Apple TV w serwisie YouTube, Apple zamieścił film, na którym w oryginalny sposób przypomina największe hity własnej produkcji. Osią całej prezentacji są poprawiane w trakcie oglądania teksty opisujące filmy.

Od „For All Mankind”, po „Misję Greyhound”

Film rozpoczyna się odgłosem maszyny do pisania i pojawiającym się na ekranie napisem, który brzmi: „W 1969 r. Ameryka wysyła na Księżyc pierwszego człowieka”.

Kilka sekund później tekst uzupełniany jest o kilka wyrazów i zmienia się na: „W 1969 r. Ameryka obserwuje jak ZSRR wysyła na Księżyc pierwszego człowieka”.

Dalej klip jest prowadzony w podobny sposób od uznanego przez krytykę thrillera Apple, „Servant”, nagrodzonego przez Emmy dramatu „The Morning Show”, komedii „Ted Lasso”, przełomowego dramatu rodzinnego „W obronie syna” i rekordowego filmu pełnometrażowego z czasów II wojny światowej „Misja Greyhound”.

Apple TV+ właśnie zakończyło swój pierwszy rok działalności. Choć wiele osób twierdzi, że w usłudze TV+ „wieje pustką”, to stała się ona domem dla szerokiej gamy programów, których nie spotkamy nigdzie indziej, a są uznane przez widzów i krytyków.

Dodatkowo TV+ stosunkowo łatwo zdobyć za darmo. Wciąż obowiązuje roczny darmowy abonament, przy zakupie dowolnego urządzenia Apple, na którym można oglądać TV+. Dla osób, które z rocznej promocji zaczęli korzystać jajko pierwsi, Apple przedłużył jej trwanie nawet do marca 2021. Inną formą jest wykupienie pakietu usług Apple One, który opłaca się już zazwyczaj, jeżeli korzystamy z subskrypcji od Apple np. Apple Music i iCloud.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy