^
Tapety od iFixit iPhone 12

Tapety z „wnętrznościami” iPhone’ów 12, czyli niespodzianka od iFixit

Jaromir Kopp

26 listopada 2020

Nie każdy ma umiejętności, narzędzia i odwagę wymaganą do rozebrania iPhone’ów, zwłaszcza tych najnowszych. Na szczęście nie musimy robić tego sami, aby mieć fajną tapetę przedstawiającą wnętrze najnowszego iPhone’a.

Jak użyć tapet z zdjęciami od iFixit

Zależnie od tego, które tapety nas interesują, wchodzimy na stronę: iPhone 12 mini i Pro Max lub jeżeli jednak chcemy tapety dla modeli „środkowych”, to iPhone 12 i 12 Pro,

Następnie przechodzimy do wybranej strony w swoim telefonie. Pukamy w zdjęcie tapety, aby wyświetlić ją w pełnej rozdzielczości i w kolejnym kroku  zapisujemy ją w zdjęciach.

Teraz można ustawić tapetę, wchodząc w Ustawienia > Tapeta, dalej „Wybierz nową tapetę”. Znajduje się tam listę ostatnich zdjęć, w tym pobrane wcześniej pliki. 

Zdjęcie można ustawić jako tapetę również wprost z aplikacji Zdjęcia, a nawet w Safari. Po wybraniu lub załadowaniu zdjęcia pukamy na dole w „udostępnij” i z listy wybieramy „Użyj jako tapety”.

Zobacz też tapety do starszych modeli: Obsceniczna niespodzianka od iFixit, czyli tapety z wnętrznościami.

Mnie najbardziej podoba się taka tapeta na zablokowanym ekranie. Na ekranie głównym wolę mieć jednolite tło. A co Wy sądzicie?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Iro

    Nie wiedziałem, że Apple pozwala na zapodanie swojej tapety na ich telefon. To już jest jakiś postęp.