Spokojnie… chodzi o wnętrzności technologiczne, czyli to, co się kryje w naszych iPhone’ach pod ekranem. A dla fana technologii jest to naprawdę ekscytujący widok.

Zalety bezramkowców

iFixit przygotował zestaw zdjęć nadających się na tapety dla sporej ilości urządzeń: iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, 7 Plus, iPhone 6s, 6s Plus, iPhone 6, 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s. Jednak na moje oko najpiękniej prezentuje się „rozebrany” iPhone X. Właśnie jego zdjęcie z tapetą do iFixit widzicie w nagłówku.

Dla części modeli mamy do wyboru tapety obcięte, czyli przycięte tak, aby to, co widać na ekranie, odpowiadało pozycją dokładnie temu, co pod nim oraz kompletne. Niektóre modele mają dodatkowo zdjęcia w promieniach Rentgena.

iPhone 7 rozebrany

Jak użyć

Wchodzimy na stronę See Beyond Your iPhone Screen with These Wallpapers. Gdzie znajdziemy instrukcję po angielsku, która w wolnym tłumaczeniu brzmi tak:

Zrób to na smartfonie. Kliknij jeden z linków, który pasuje do Twojego modelu iPhone’a. Znajdź obraz, który chcesz jako tapetę, kliknij zdjęcie, aby załadować pełną rozdzielczość. Następnie zapisz obraz na swoim telefonie. Możesz ustawić tapetę w „Tapety” (Ustawienia), dalej „Wybierz nową tapetę”. Znajdziesz tam listę ostatnich zdjęć, w tym pobrane pliki. Opcja „Stopklatka” wygląda lepiej.

Zdjęcie można ustawić jako tapetę również wprost z aplikacji Zdjęcia. Po wybraniu zdjęcia pukamy na dole w „udostępnij” i z listy wybieramy „Użyj jako tapety”.

Mi najbardziej podoba się nowa tapeta na zablokowanym ekranie. Na ekranie głównym wolę mieć jednolite tło. A co Wy sądzicie?

Źródło i zdjęcia: ifixit.org

Może Cię zainteresować: