^
Apple TV trafia do Xbox

Apple TV trafia do całej rodziny konsol Xbox już 10 listopada

Jaromir Kopp

2 listopada 2020

Pytanie, czy zobaczymy aplikację Apple TV działającą na smart lodówkach powinno zostać zamienione na „kiedy”. Aplikacja VOD Apple wraz z serwisem Apple TV+ trafia na kolejne urządzenia. Tym razem z oryginalnych treści Apple będą się mogli ucieszyć obecni i przyszli użytkownicy konsol Microsoftu Xbox One, Series X i Series S.

Apple TV i Twoje ulubione aplikacje do transmisji strumieniowej dostępne na Xbox Series X | S w dniu premiery

Tak został zatytułowany wpis na blogu news.xbox.com. A oto fragmenty jego treści:

Apple TV zmierza na konsole Xbox

Gdy 10 listopada na całym świecie pojawi się nasza zupełnie nowa rodzina konsol Xbox, na Xbox One będziesz mieć więcej niż tylko aplikacje rozrywkowe, z których korzystasz dzisiaj. Z radością informujemy, że 10 listopada aplikacja Apple TV pojawi się na konsolach Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Aplikacja Apple TV zapewnia dostęp do tysięcy programów i filmów z jednego wygodnego miejsca, dzięki czemu możesz cieszyć się Apple TV+, Apple TV Channels, nowymi i popularnymi filmami oraz spersonalizowanymi rekomendacjami dotyczącymi rozrywki.

Apple TV+ to Twój dom dla Apple Originals — nagradzanych programów, premierowych filmów i oszałamiających filmów dokumentalnych — autorstwa najbardziej kreatywnych gawędziarzy świata.

Niecałe dwa tygodnie temu pisałem o aplikacji Apple TV na konsole Sony PlayStation, teraz do grona Apple TV dołączają konsole Microsoftu. Wcześniej Apple TV trafiła telewizory Samsunga, LG, Sony i Vizio oraz przystawki Amazon Fire TV i Roku. Dodatkowo Apple TV+ można oglądać w przeglądarce na Windows, Chrome i Androidzie. Kiedy trafi do lodówek?

Więcej: news.xbox.com

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Tv4k

    Kurcze. Miałem nosa co do zakupu przystawki Apple TV 4K. Brałem właśnie takie przygody jak te tutaj opisywane oraz,ze tu nie damy, a tam zabierzemy np youtube czy netflix z telewizorów po kilku latach od premiery. 3 lata temu jeszcze nie wiedziałem, ze apple pójdzie drogą netflixa gdzie ich aplikacja jest wciskana w każdy wizyjny odbiornik nawet za cene 800zl(generalnie tam gdzie smart tv na to pozwala). Mam nadzieje, ze apple nie pozbędzie puszki.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.