^
Logo PlayStation PS

Apple TV trafi do PlayStation już w przyszłym miesiącu

Jaromir Kopp

22 października 2020

Apple nie hamuje z ekspansją swojej aplikacji „telewizyjnej” na różne platformy. Apple TV app trafiła już do telewizorów najważniejszych producentów, do przystawek telewizyjnych, a teraz trafia na popularne konsole.

Aplikacja TV już w dniu debiutu PlayStation 5!

Taką informację podano na blogu playstation.com:

Cześć wszystkim! Wiemy, że u wielu z was konsola PlayStation nie jest wyłączana, gdy kończycie grać w gry. Rozrywka, taka jak filmy, programy telewizyjne, muzyka i transmisje na żywo z gier, tylko wzbogacają wrażenia z PlayStation. Kontynuując naszą drogę do premiery PS5, z przyjemnością informujemy, jakie aplikacje rozrywkowe mają trafić na konsolę PS5 pierwszego dnia, a które aplikacje pojawią się w przyszłości.

Listę sporządzoną najwyraźniej w porządku alfabetycznym otwiera Apple TV reklamowana w ten sposób:

Ciesz się Apple TV, kanałami Apple TV, nowymi i popularnymi filmami oraz spersonalizowanymi, wyselekcjonowanymi rekomendacjami w aplikacji Apple TV. Oznacza to, że użytkownicy mogą oglądać produkty Apple Originals, takie jak Mythic Quest: Raven’s Banquet, Ted Lasso i The Morning Show, za pośrednictwem Apple TV, subskrybować kanały premium oraz kupować lub wypożyczać filmy i programy telewizyjne, a także uzyskiwać dostęp do poprzednich zakupów w Apple. Aplikacja Apple TV będzie również dostępna na PS4.

To jest ważna wiadomość również dla użytkowników konsol PlayStation 4.

Poza Apple TV na PS5 trafią: Disney+, Netflix, Spotify, Twitch, YouTube, a w dalszej kolejności: Amazon Prime Video, MyCanal, Hulu, Peacock.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy