^
GarageBand iOS ikona

Aktualizacja GarageBand dla iOS i iPadOS

Jaromir Kopp

23 października 2020

GarageBand jest wyjątkowym prezentem dla użytkowników sprzętu Apple z muzycznymi uzdolnieniami lub aspiracjami. Również podcasterzy znajdą w nim oparcie. Program jest stale rozwijany na 3 platformy. Wczoraj został uaktualniony dla dwóch z nich.

GarageBand z nowymi dźwiękami

Oto lista nowości w aplikacji. Na mnie największe wrażenie zrobił zestaw instrumentów „Heavy Metal Organ”. Są też klasyczne pianina i fortepiany oraz ponad setka elektronicznych instrumentów klawiszowych.

GarageBand iOS nowe klawisze
  • Nowe nagranie audio można szybko zainicjować na ekranie początkowym poprzez dotknięcie i przytrzymanie ikony aplikacji GarageBand.
  • Maksymalna długość utworu przy domyślnym tempie została zwiększona z 23 do 72 minut.
  • Podziałka rytmiczna oferuje możliwość przełączania jednostek z taktów i uderzeń na minuty i sekundy.
  • Nowy pakiet dźwięków „Klawiszowe” do pobrania zawiera ponad 150 pętli zagranych na instrumentach klawiszowych oraz 50 łat zagranych na fortepianach, organach oraz pianinach elektrycznych.
GarageBand iOS nagrywanie z ikony

Bardzo wygodna jest też funkcja rozpoczęcia nagrania audio wprost z ikony.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy