^

Darmowy abonament Apple TV+ przedłużony również w Polsce

Jaromir Kopp

21 października 2020

Nie tak dawno pisałem o tym, że amerykańscy abonenci TV+, którzy otrzymali darmowy roczny okres dzięki zakupowi odpowiedniego urządzenia od Apple, mają go przedłużonego o trzy miesiące lub do 14 lutego. Teraz ta promocja dotarła i do Polski.

TV+ dłużej za darmo

Przypomnę, że Apple nadal oferuje darmowy okres abonamentu TV+ przy zakupie i pierwszej aktywacji każdego urządzenia, na którym może działać aplikacja TV. Darmową subskrypcję można rozpocząć w ciągu 3 miesięcy od pierwszej aktywacji urządzenia i można dzielić ją z rodziną. Ta oferta jest ważna tylko raz.

Jednak dla tych, którzy jako pierwsi aktywowali okres próbny, Apple przygotował ekstra 3 miesiące, ale nie dłużej niż do połowy lutego.

W moim przypadku, ponieważ aktywowałem Apple TV 1 listopada, data „odnowienia” przestawiła się z 31 października na 31 stycznia 2021.

To miły gest ze strony Apple. Podejrzewam, że firma daje czas „wczesnym użytkownikom” na doczekanie do uruchomienia pakietu usług One. Wiemy, że ma to nastąpić jesienią, ale wygląda na to, że tak bliżej grudnia niż końca października.

Tak czy siak, bardzo mnie to cieszy. Już odłożyłem 25 zł, bo jak tu się rozstać z kolejnymi zwrotami akcji w bardzo intrygującym serialu Teheran? Teraz e fundusze będę mógł dodać do puli odkładanej na HomePoda mini „z przemytu”.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. KomoR

    A właśnie. Czemu głośnik Apple nie jest/nie był dostępny w Polsce? Pewnie gdzieś pisałeś, ale musiałem przegapić.