^
applewatch-se-2020

Apple Watch SE już dziś trafi do pierwszych klientów

Przemysław Marczyński

18 września 2020

Pierwsze zegarki Apple Watch SE już dziś zostaną dostarczone do klientów. Logistyka Apple nie zawodzi i jest tutaj wzorem do naśladowania dla wielu firm. Pomimo, że droga zegarka do Polski jest zawiła to trafi on w dzień premiery do swoich klientów.

Jaką drogę przemierza Apple Watch?

Niewiele rzeczy tak mnie zaskakiwało, jak obserwowanie krętych ścieżek produktów Apple, które kupowałem. Najdziwniej zachowywał się chyba mini Mac, który wędrował gdzieś po Chinach. Apple Watch nie jest wiele gorszy. Swoją podróż rozpoczyna z Leipizig w Niemczech. Potem przelatuje przez czeską Pragę, aby na końcu wylądować w Warszawie. Magią jest fakt, że zamówienie złożone po południu w środę będzie u mnie już w piątek. Mistrzowie logistyki pewnie uśmiechają się szczerze i z politowaniem kiwają głowami. Wybaczcie mój zachwyt nad tym procesem. Jedno jest pewne… to działa 🙂

applewatch-jutro

Kto pierwszy ten lepszy

Czy Apple Watch SE będzie sukcesem sprzedażowym? Wszystko wskazuje na to, że Apple znów wykonało świetny ruch oferując w przystępnej cenie swój zegarek. Po czym takie wnioski? Próbując wczoraj zamówić ten model Apple Watch SE widziałem dostępność na 6-8 października. Magazyny puste 🙂

Apple potrafi w logistyce. Jestem bardzo ciekawy czy nowy – tani zegarek również mile mnie zaskoczy. I dajcie znać, czy Wasz Apple Watch już do Was trafił. 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. ostell

  Watch 6 zamówiony wczoraj 18 września- czas dostawy 16-23 październik.

 2. Bartek

  Mój series 6 Nike zamówiony we wtorek o 20:18 ma być dostarczony w poniedziałek. Wysłany dopiero w czwartek – trasa Praga – Lipsk – Szczecin – doręczenie.

  • Przemysław Marczyński

   Myślę, że dziś dojdzie 🙂 Mi Apple powiedziało „Poniedziałek”, a DHL piątek. Trzymam kciuki.

 3. Michal

  w iSpocie sprzedają ze starym paskiem ;(

 4. Mm

  Zamówiony 16-go, dzisiaj rano doręczony i już śmiga;)

 5. Paweł

  Watch 6 zamówiony 15go, planowana dostawa 29.09… Coś słabo to wygląda 🙁