^
XS_Wireless

Profesjonalne nagrywanie audio (również na iPhonie) w dobrej cenie. Sennheiser ma ciekawe promocje

Przemysław Marczyński

5 sierpnia 2020

Poszukujecie mikrofonu, który nagra profesjonalny dźwięk przy użyciu iPhone’a? Sennheiser rusza z promocją na mikrofony zarówno dla urządzeń mobilnych oraz sprzęt estradowy.

Zaawansowany sprzęt do nagrywania

Traw świętowanie 75. rocznicy powstania firmy Sennheiser. W tym czasie mogliśmy już skorzystać z promocji na legendarny zestaw HD 820 + HDV 820. Tym razem firma oferuje nam mikrofony z serii XS Wireless Digital. Znajdziemy tu bezprzewodowy sprzęt dla wokalistów, gitarzystów oraz do wideo. Do 31. sierpnia można będzie skorzystać z rabatów sięgających nawet 40%.

W ofercie znajdziemy cztery zestawy:
— Zestaw XSW-D Vocal Set zawiera nadajnik (XLR-3) i odbiornik (XLR-3, np. do stołów mikserskich), mikrofon XS 1 (kardioidalny), uchwyt mikrofonowy i kabel do ładowania USB.

— Zestaw XSW-D Pedalboard Set zawiera odbiornik stylizowany na pedalboard z wbudowanym tunerem gitarowym, zasilacz do odbiornika, nadajnik instrumentalny z przedłużaczem i klipsem do paska, kabel połączeniowy do pedalboardu i kabel do ładowania USB.

— Zestaw XSW-D Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem do paska, odbiornik (XLR-3), mikrofon krawatowy ME 2-II ze złączem mini-jack i kabel do ładowania USB.

— Zestaw XSW-D Portable Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem na pasek, odbiornik (mini-jack) z kablem połączeniowym do kamery i uchwytem montażowy zimna stopka oraz mikrofon krawatowy ME 2-II.

Mikrofony dla iPhone’a

Wykorzystujecie do rejestrowania dźwięku iPhone’a? Warto sprawdzić dwie oferty jakie Sennheiser przygotował dla nad w tym czasie. Pierwsza promocja dotyczy dedykowanego mikrofonu Memory Mic
Jego cena jest teraz wyjątkowo atrakcyjna, a o moich doświadczeniach z tym sprzętem dziele się w tym filmie.

Druga promocja warta uwagi to outletowy MKE2 digital.
Mikrofon oferuje wysokie parametry rejestracji dźwięku. Będzie doskonałym narzędziem przy tworzeniu materiału wideo lub podcastów.

Sennheiser to jedna z tych firm, która jest sama w sobie marką jakości w przestrzeni audio. Jeśli poszukujecie profesjonalnego sprzętu do nagrywania lub słuchawek to macie pewność, że „Senek” stanie na wysokości zadania. Mówię to z własnego doświadczenia, bo sam obok firmy Apple jestem fanem kilku innych marek w tym Sennheisera i jeszcze nie zawiodłem się na tym sprzęcie. Wiem, może to zbyt cukierkowe wyznanie ale tak już fanboje mają 🙂

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy