^

Legendarny zestaw HD 820 + HDV 820 na 75-lecie Sennheisera

Redakcja

12 marca 2020

Z okazji swoich 75. urodzin firma Sennheiser przygotowała wyjątkową ofertę dla miłośników słuchawek. Teraz fantastyczny zestaw, składający się z dynamicznych zamkniętych słuchawek HD 820 oraz cyfrowego wzmacniacza słuchawkowego nowej generacji HDV 820 można kupić taniej o 25%. Od marca do końca czerwca ten pakiet będzie dostępny tylko w sklepach firmowych Sennheiser oraz sklepie internetowym na stronie www.sennheiser.pl. Warto przybliżyć ten audiofilski zestaw, bo to naprawdę ciekawy sprzęt.

Słuchawki Sennheiser D 820

są wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, Wysoka wydajność i czystość brzmienia została osiągnięta dzięki zastosowaniu szklanej pokrywy nad każdym przetwornikiem. Opatentowana konstrukcja z użyciem zakrzywionego szkła Gorilla Glass służy do odbicia fal dźwiękowych z tylnej części przetwornika do dwóch komór absorbera, co minimalizuje rezonans i tworzy idealną akustykę wewnątrz słuchawki. Wygląda na to, że szybka z naszego iPhone’a przydaje się również we wsparciu reprodukcji dźwięku. Słuchawki są wyprodukowane w Niemczech i producent wyposażył je w wytrzymały metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym oraz pokryte srebrem kable OFC i pozłacane wtyczki. Same wkładki nauszników zostały wykonane ręcznie z niealergicznej skóry syntetycznej wysokiej jakości i mikrofibry, aby zamortyzować nacisk i jednocześnie odizolować słuchacza od hałasu otoczenia. 

Drugi element zestawu to wzmacniacz słuchawkowy HDV 820

posiada całkowicie nową sekcję cyfrową, która jest zasilana przez wysokiej jakości konwerter cyfrowo-analogowy ESS SABRE32 o topologii w pełni symetrycznej. Ten konwerter DAC oferuje niezrównany zakres dynamiki, ultra niski poziom zniekształceń oraz bezkonkurencyjną klarowność audio. Pracuje on z 32-bitową rozdzielczością PCM oraz częstotliwością próbkowania osiągającą 384 kHz, a w przypadku trybu DSD wynoszącą aż do 12,3 MHz.

Sekcja analogowa oraz wzmacniacz mocy HDV 820 pochodzą z wcześniejszego modelu HDVD 800, ale jest to starannie udoskonalona wersja. Wśród wielu wyjść audio możemy znaleźć niesymetryczne złącze typu combo NEUTRIK XLR/6,3 mm, jedno symetryczne złącze XLR4 oraz dwa symetryczne złącza Pentaconn 4,4 mm. Nieźle, prawda?

Cena zestawu może początkowo szokować, bo to już po obniżce ponad 15 tysięcy złotych, ale z drugiej strony mamy świetny zestaw na długie lata fantastycznych doznań muzycznych.

Ten zestaw to nie jedyny prezent urodzinowy od niemieckiej firmy

Przez cały rok Sennheiser będzie oferował limitowane edycje i ekscytujące promocje dla fanów marki. Będą także specjalne oferty dla miłośników muzyki. Ponadto w tym roku firma zaprezentuje kilka dedykowanych edycji „75 lat”. Oczywiście będziemy Was na bieżąco informować.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy