^
nowy Apple Store

Otwarto nowy Apple Store. Jest wyjątkowo piękny

Przemysław Marczyński

3 sierpnia 2020

Jest cały ze szkła. Posiada dwie kondygnacje. Ma wyjątkowy wygląd. Zajrzyjmy do nowego sklepu Apple Store w Tajlandii.

W Bangkoku na jednym z popularnych skrzyżowań Ratchaprasong. Uwagę przyciąga cylindryczny, drewniany dach, pod którym skryta jest szklana konstrukcja. Dwupiętrowy budynek można przemierzać krętymi schodami lub użyć windy pokrytej lustrzaną polerowaną stalą nierdzewną.

nowy Apple Store

nowy Apple Store

Unikalny projekt sklepu Apple Store

Sklep zawiera wiele najnowszych funkcji Apple, w tym Forum i salę konferencyjną. W przestrzeni zwanej Forum, będą organizowane warsztaty i spotkania z udziałem największych artystów, muzyków i twórców z Bangkoku.

nowy Apple Store

Klienci mogą odkrywać produkty i akcesoria na wolnostojących stołach rozmieszczonych wokół okrągłego układu sklepu na pierwszym piętrze. Sala konferencyjna znajduje się na najniższym poziomie sklepu i zapewni klientom przestrzeń do otrzymywania porad i wskazówek od zespołu sklepu Apple.

nowy Apple Store

nowy Apple Store

Apple może pochwalić się wyjątkowymi konstrukcjami swoich sklepów. Kultowym budynkiem jest szklany sześcian w Nowym Jorku nie wspominając już o nowej siedzibie Apple.

Od projektu do użycia wyjątkowych materiałów. Sklep w Tajlandii wpisuje się również w nurt wyjątkowych miejsc sprzedaży. Mnie wyjątkowo mocno przypadł do gustu szczególnie tą drewnianą konstrukcją jako centrum budynku.

Witryna sklepu w Bangkoku

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy