^
Misja Greyhound

Misja Greyhound już na ekranach kin… ups… w TV+!

Jaromir Kopp

10 lipca 2020

Dziś zaczyna się prawdziwie filmowy weekend! Nie dość, że zaserwowano nam kilka kolekcji klasyków w super cenie, to w TV+ mamy światową premierę najnowszego dzieła z Tomem Hanksem w roli głównej oraz w roli scenarzysty.

Konwój w potrzasku U-Bootów

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach opisanych w powieści „The Good Shepherd” C.S. Forestera. To na jej podstawie i z pomocą własnych analiz walk morskich podczas II Wojny Światowej, Tom Hanks napisał scenariusz.

Bohaterem „Misji Greyhound” jest komandor George Krause, w którego wciela się właśnie Hanks. Zostaje on dowódcą na nowym okręcie Greyhound. Musi radzić sobie nie tylko z wrogimi łodziami podwodnymi, prawdziwym wilczym stadem, ale i z wewnętrznymi konfliktami podczas misji transportowej bez osłony powietrznej.

Jeszcze niecałe dwa miesiące temu pisząc o filmie „Misja Greyhound”, prezentowaliśmy zwiastun z napisem „Wkrótce na ekranach kin”. Teraz już możemy oglądać go na ekranach naszych urządzeń w aplikacji TV, jeżeli jesteśmy szczęśliwymi abonentami usługi TV+.

Misja Greyhound w TV+ 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy