^
Start Trek, Ojciec Chrzestny, Indiana Jones kolekcje w super cenie

Start Trek, Ojciec Chrzestny, Indiana Jones… klasyki w super cenie!

Jaromir Kopp

10 lipca 2020

Choć przeceny przytrafiają się w sklepie iTunes z filmami co jakiś czas, to takie gratki bywają rzadko. Dziesięć filmów z serii Star Trek, pełna kolekcja Ojca Chrzestnego (3 części) oraz Indiana Jones (4 filmy) w cenie pojedynczych!

Trylogia: Ojciec Chrzestny

Ojciec chrzestny komplet

Tych filmów nie należy przedstawiać. Każdy je zna i powinien mieć w swojej kolekcji, jeżeli nie to proszę się nie przyznawać! Oczywiście wspaniałym filmom towarzyszy kultowa muzyka, a napisy końcowe uginają się od ciężaru gwiazd!

Cena za całość: 24,99

Star Trek Kolekcja 10 Filmów

Star Trek 10 filmów

Od pierwszego pełnometrażowego filmy z tej kultowej opowieści do dziesiątej części z 2003 roku.

Cena za całość: 54,99 zł

Indiana Jones: 4 Movie Collection

Indiana Jones 4 filmy

Oj chodziło się na Indianę do kina. To chyba najbardziej znany archeolog awanturnik wśród fikcyjnych postaci. Znów każdy zanuci „Marsz archeologów” Johna Williamsa.

Cena za całość: 29,99

Mission: Impossible Kolekcja 6 Filmów

Cena za całość: 54,99

Uwaga: Jeżeli po kliknięciu linka i przejściu ze strony WWW do aplikacji, ta nie pokazuje zawartości, należy ponownie kliknąć link na WWW „Zobacz w…”.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Paweł Nyczaj

    Zdecydowanie dobra promocja. Części z tych filmów (zwłaszcza starszych odcinków) nie pamiętam lub jeszcze nie widziałem