^
Misja Greyhound w Apple TV Plus

Misja Greyhound 10 lipca w TV+! Już oficjalnie!

Jaromir Kopp

12 czerwca 2020

Na takie premiery właśnie czekam. Nie potrzebuję setek seriali, bo mam dużo ciekawszych zajęć niż marnowanie czasu przed ekranem, ale na takie dzieła czas znajdę. Właśnie takich premier oczekuję od Apple TV+.

Były przecieki, jest już potwierdzenie.

Bohaterem „Misji Greyhound” jest komandor George Krause, w którego wciela się Tom Hanks. Zostaje on dowódcą na nowym okręcie Greyhound. Musi radzić sobie nie tylko z wrogiem, ale i z wewnętrznymi konfliktami podczas misji transportowej bez osłony powietrznej. Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej.

Scenariusz filmu napisał Tom Hanks na podstawie powieści „The Good Shepherd” C.S. Forestera.

Jeszcze niecały miesiąc temu pisząc o filmie „Misja Greyhound”, prezentowaliśmy zwiastun z napisem „Wkrótce na ekranach kin”. Teraz już możemy zaprezentować zwiastun z oficjalnego kanały Apple TV+ w serwisie You Tube.

Na zwiastunie produkcja jest zapowiadana jako „An Apple Original Film”, a jeszcze nie tak dawno reklamowany był pod szyldem Sony.

Nadal zagadką pozostaje jaką wersję dźwiękową Apple nam zaproponuje. Podejrzewam, że film był już przygotowany do dystrybucji w Polsce. Świadczy o tym wcześniej prezentowany polski zwiastun z napisami i tytułami w polskiej wersji. Może drugi raz doczekamy się czegoś więcej niż tylko napisów.

Do zobaczenia w ki… ups… przed iPadami, telewizorami podpiętymi do Apple TV, Macami i odbiornikami z aplikacją Apple TV.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy