^
książka o macOS Catalina

macOS Catalina. Proste Poradniki – premiera książki o komputerach Apple

Przemysław Marczyński

2 grudnia 2019

Prezentujemy Wam kolejną książkę z serii „Proste Poradniki”. Jest to kompletny przewodnik dla użytkowników systemu macOS Catalina. Jeśli kupiłeś komputer Apple lub chcesz poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę o macOS, to warto mieć tę książkę.

Z dbałością o szczegóły

Postawiliśmy sobie za cel, przeprowadzenie krok po kroku czytelnika po niuansach macOS Catalina. Na ponad 300 stronach od pierwszego uruchomienia jesteśmy z Wami i pokazujemy jak działa system Apple. Do każdego poruszonego tematu dodane są zdjęcia, które pomagają jeszcze lepiej zrozumieć Maki, a indeks ułatwi szybkie odnalezienie nurtującego zagadnienia.

Z książki „macOS Catalina. Proste Poradniki” nauczysz się:

― poznasz podstawy obsługi systemu macOS,
― odkryjesz sztuczki ułatwiające obsługę komputera,
― skonfigurujesz samodzielnie swój system,
― opanujesz techniki pracy z plikami,
― wykorzystasz najważniejsze aplikacje,
― zabezpieczysz swój komputer,
― przyspieszysz i udoskonalisz swoją pracę,
― poradzisz sobie z ewentualnymi problemami.

Z myślą o użytkownikach sprzętu Apple

Mówią, że MacUserzy są przewrażliwieni na punkcie estetyki. Sami wiemy coś o tym i planując tę książkę chcieliśmy aby nie tylko część merytoryczna była na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy oto, abyś po wzięciu tej książki do ręki, wiedział, że spędziliśmy nad nią długie miesiące pracy. Nie dawaliśmy sobie taryfy ulgowej w doborze papieru i jakości druku. Efekt, jaki uzyskaliśmy nie szukając kompromisu i oszczędności z pewnością Was zaskoczy. Wiele trudu włożyliśmy w  czytelność Prostych Poradników. Najważniejsze rzeczy w książce jak polecenia i skróty są pogrubione. Zdjęcia i opisy są odpowiednio dobrane i skrupulatnie poukładane w rozdziałach. Ufam, że wygląd tego tytułu przypadnie Wam do gustu.

Nasza produkcja

Za tym tytułem stoją osoby, które doskonale znacie z serwisu i magazynu Mój Mac. Autorami książki są Jaromir Kopp, Artur Jopek i Przemek Marczyński. Od kilkunastu lat dzielimy się swoim doświadczeniem o sprzęcie Apple. Wielokrotnie mogliśmy z Wami rozmawiać o powstających problemach, na które natrafiają użytkownicy Maków. Te doświadczenia pomogły nam w opracowaniu książki.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli sięgniecie po ten tytuł. Powiedzcie również innym o #ProstePoradniki, bo być może poszukują książki, która rozwieje ich wątpliwości odnośnie przejścia na sprzęt Apple lub chcą samodzielnie udoskonalić swoją pracę z komputerami Mac.

Ta książka z pewnością by nie powstała, bez wsparcia wielu z Was czytających Mój Mac. Dzięki za wszystko!

#CyberMonday

Uwaga! Tylko do dzisiejszego wieczora (2 grudnia 2019) z kodem CyberPoradniki zamówisz „macOS Catalina z dostawą za darmo!

Witryna książki „macOS Catalina. Proste Poradniki” – www.prosteporadniki.pl
Cena – 59,00 zł
Ilość stron – 304
Pobierz spis treściklik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Kot Schroedingera

  Gratuluję determinacji. Ale czy użytkownicy komputerów apple czytają jeszcze drukowane na papierze książki? Powiem więcej, czy w ogóle czytają książki ?

  Wg analizy Biblioteki Narodowej z 2018 przynajmniej jedną książkę przeczytało w zeszłym roku jedynie 37% respondentów.

  Czy „macOS Catalina. Proste Poradniki” okaże się właśnie tą jedną?

  • Przemysław Marczyński

   Ludzie inteligentni czytają książki. Zatem nie mam wątpliwości, że Proste Poradniki będą tą jedyną, drugą, trzecią i kolejną 🙂

   • Użytkownik

    Z całą sympatią, ale to zabrzmiało trochę absurdalnie. Zważywszy, że poradnik jest kierowany m.in. dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy.

Funkcja trackback/Funkcja pingback

 1. Niezła paczka z oprogramowaniem na macOS: Parallels, RapidWeaver… - […] […]